IT naujienos

Du kartus daugiau Ežio vartotojų naudojasi išmaniaisiais telefonais

Daugiau negu dvigubai – tiek per metus tarp „Ežio“ vartotojų padaugėjo išmaniųjų telefonų naudotojų. Šiuo metu išmaniaisiais telefonais naudojasi net trečdalis šios išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslaugos vartotojų, rodo telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ duomenys.

„Matome itin spartų išankstinio mokėjimo paslaugų vartotojų naudojimosi išmaniaisiais telefonais augimą. Tai nestebina – „Ežiu“ daugiau naudojasi jauni žmonės, kuriems internetas yra tapęs kasdieniu poreikiu. Vis daugiau jų kasdien savo išmaniajame telefone skaito naujienas, seka orus, bendrauja su artimaisiais ir draugais socialiniuose tinkluose, klauso internetinių radijo stočių“, – sako „Omnitel“ išankstinio mokėjimo paslaugų skyriaus vadovė Saulė Pauplytė-Markevičienė.

Atsižvelgdama į tai, kad vis daugiau vartotojų naudoja savo išmaniuosius telefonus kasdieniams reikalams sutvarkyti, „Omnitel“ šią savaitę pristatė savitarnos programėlę „Mano Ežys“. Atsisiuntę ją į savo išmanųjį telefoną „Ežio“ vartotojai gali bet kada pasitikrinti savo sąskaitos ir nemokamų minučių, SMS bei duomenų (MB) likutį, o išnaudoję pasirinktą duomenų kiekį iš karto užsisakyti pageidaujamą interneto planą. Žinodami „Ežio“ prisijungimo duomenis, tėvai galės stebėti vaikų sąskaitos likutį, papildyti sąskaitą ar užsakyti paslaugas.

S. Pauplytės-Markevičienės teigimu, su programėle vartotojui bus paprasčiau pasipildyti sąskaitą, užsisakyti pageidaujamus planus bei paslaugas, peržiūrėti sąskaitos išrašą ir išklotinę. „Patogu ir tai, kad galima patogiai ir greitai susisiekti su „Ežio“ konsultantais ir gauti atsakymus į kylančius klausimus“, – sako „Omnitel“ Išankstinio mokėjimo paslaugų skyriaus vadovė.

Šią savaitę pristatytą programėlę „Mano ežys“ iš „Google play“ parduotuvės į savo išmaniuosius telefonus nemokamai jau gali parsisiųsti išmaniųjų įrenginių su „Android“ operacine sistema vartotojai: https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.appcamp.ezys&feature=search_result. Vėliau balandžio mėnesį tai padaryti galės ir „iPhone“ turėtojai.

„Ežys“ yra vienintelė išankstinio mokėjimo kortelė Lietuvoje, siūlanti vos 9 ct/min. standartinį tarifą į visus Lietuvos tinklus (pirma minutė su 9 ct sujungimo mokesčiu). Šis tarifas yra iki 5 kartų mažesnis nei išankstinio mokėjimo paslaugų rinkoje taikomi standartiniai įkainiai, be to, jam nereikia užsisakyti jokių akcijų.

Parašykite komentarą