Sportas

Driftas sparčiai populiarėja tarp merginų.

Pastaruoju metu auto sporto pasaulyje daugėja ne tik pilotų gerbėjų, bet ir drasių moterų, sėdinčių vairuotojo krėsle.
Ukmergėje, prekyboc centro „Eifelis“ aikštelėje, ateinatį sekmadienį, kovo 20d. „D1Sport Drift Winter Challenge“ antrajame etape jau užsiregistravo dvi pilotės – Deimantė Radzevičiūtė ir Kotryna Kniežaitė. Abi jos varžysis su vyriškuoju drifto ešelonu vairuodamos BMW automobilius. Gandai sklando, ir jau kažkas yra pastebėjęs trečiąją drifterę Gabiją. “D1Sport” komanda tikisi ją netrukus vėl išvysti trasoje ir šių metų drifto sezoną padaryti dar pikantiškesnį. Akylūs drifto gerbėjai taip pat žino drifterę iš Latvijos Kristeną, kuri moteriškos konkurencijos skatinama 2016 m. Sezoną, tikimąsi, taip pat aplankys Lietuvos drifto trasas. Visiems, tiek vyrams, tiek moterims, žinoma, smagu ir malonu matyti drąsias merginas trasoje. Sulaukėme laiko, kai net ir labai patyrusiems vairuotojams vyrams nepridera verkšlenti, kai aplenkia merginos.
„Mielai suorganizuotume moterų drifto taurę, jei atsirastų bent 8 pilotės. Sezono pradžia šiuo klausimu nuteikia optimistiškai. Tikiuosi, neužilgo turėsime gausesnį burį drifto piločių puošiančių šią sporto šaką“-
sakė „D1Sport“ komandos vadovas Kastytis Alekna- “.
O Ukmergėje matysime rekordinį kiekį moterų piločių. Kažkas pasakytų, kad anoks čia rekordas, bet pagalvokite apie visas savo pažįstamas moteris ir sąžiningai atsakykite sau, kiek jų išdrįstų automobilio rankinį stabdį užtraukti skriejant 100 km/h greičiu. Ar suradote nors vieną? Suraskite ir įkalbėkite dalyvauti varžybose.
Į Ukmergės „D1Sport Drift Winter Challenge“ antrajį etapą taip pat atvyks gausus ir galingas drifto pilotų vyrų burys. Jau užsiregistravo apie 20 pilotų. Tarp jų – ir praėjusio etapo nugalėtojas Arūnas Gibieža, ir ukmergiškis Benediktas Čirba, ir ralio bei slalomo trasose žinomas Genadij Pekarskij kuris užsiregistravo su išskirtiniu Mitsubishi Colt automobiliu. Tad spalvingas ir įvairus dalyvių burys žada stiprią konkurenciją, kuri tikrai neleis nuobodžiauti sekmadienį Ukmergėje susirinkusiems žiūrovams. Rekomenduojame po varžybų, drift taksi aktrakcione išbandyti savo drąsą bei toleranciją, atsisėdus į Deimantės arba Kotrynos pilotuojamo bolido keleivio krėslą. Nauji ir ypač ekstremalūs pojūčiai garantuoti!
Visą informaciją apie renginį rasite https://www.facebook.com/events/1709242759297997/
Sinoptikai pranašauja gražią saulėtą dieną, tad greičio netikėtumų ir svylančių padangų netrūks. Bus pirmas sausas šių metų drifto renginys. Visi pasikrausime adrenalino ir energijos savaitei ar net mėnesiui. O svarbiausia, išliesime vairuotojo įniršį trasoje, taip Lietuvos keliai taps saugesni, o vairuotojai – tolerantiškesni.

Parašykite komentarą