Transportas

„DPD Lietuva“ investuoja 2,5 mln. eurų į naują rūšiavimo liniją Kaune

„DPD Lietuva“ investuoja į spartesnį įmonės viduje vykstančių procesų funkcionavimą. Šį kartą siuntų pristatymo bendrovė už 2,5 mln. įsigijo automatizuoto rūšiavimo liniją, jau veikiančią naujame logistikos padalinyje Kaune. Įmonės vadovų teigimu, šis žingsnis – siekis užtikrinti dar aukštesnę pristatymo į paštomatų tinklą visoje Lietuvoje kokybę tiek įprastiniu, tiek Kalėdinio piko laikotarpiu.

Pasak „DPD Lietuva“ Operacijų vadovo Deivido Šimėno, sprendimas didinti bendrovės rūšiavimo pajėgumus priimtas lygiagrečiai vystant įmonės paštomatų tinklo plėtrą, naujoji rūšiavimo linija pradėjo veikti gruodžio 6 d. Šiuo metu baigti testavimo darbai, įranga jau rūšiuoja siuntas, o pilnais šios automatizuotos linijos suteikiamais privalumais bendrovė pradės naudotis dar šių metų I ketvirtį, kuomet visos sistemos veiks sklandžiai ir bus galutinai suderinti visi logistiniai-operaciniai procesai.

„Siuntų pristatymo pikui visada pradedame ruoštis kaip įmanoma anksčiau. Dar iki 2021 m. pabaigos DPD paštomatų tinklą išplėtėme iki 300, todėl suprantama, kad su augančiu paštomatų skaičiumi koja kojon privalo žengti ir kiti vidiniai įmonės procesai. Gaunamų siuntų rūšiavimas – vienas iš jų. Sprendimas investuoti į naują automatizuoto rūšiavimo liniją padės garantuoti dar sklandesnį siuntų pristatymą klientams ne tik įprasto, bet ir šventinio laikotarpio metu“, – teigia D. Šimėnas

Naujoji automatinė rūšiavimo linija bus skirta smulkių siuntų rūšiavimui tiek į paštomatus Lietuvoje, tiek į užsienį . Skaičiuojama, jog per dieną nauja įranga bendrovei leis papildomai išrūšiuoti iki 80 tūkst. siuntų ir praktiškai du kartus padidins Kauno centrinio skirstymo terminalo pajėgumus. Įranga sumontuota naujame 4,5 tūkst. kv. m logistikos centre jau šalia esančio Kauno terminalo: bendras skirstymo terminalo plotas siekia beveik 10 tūkst kv. m, o pajėgumas – iki 200 tūkst. siuntų per dieną.

„Investuojame į automatinius ir efektyvumą didinančius sprendimus, kurie ne tik padidins rūšiavimo apimtis, tačiau ir ženkliai išaugins mūsų našumą – pilnai paleista linija ateityje atstos 120 naujų žmonių poreikį. Iš viso į rūšiavimo liniją investuosime 2,5 mln. eurų, papildomai skaičiuojant ir naujojo sandėlio nuomą bei išlaikymą“, – teigia „DPD Lietuva“ Operacijų vadovas.

Apie „DPD Lietuva“:

UAB „DPD Lietuva“ yra tarptautinės siuntų pristatymo grupės „DPDgroup“ dalis. Įmonė yra siuntų pristatymo / kurjerių verslo Lietuvoje lyderė. „DPD Lietuva“ paslaugos – siuntų pristatymas į visos Europos mastu ir nuolat plečiamas DPD paštomatų tinklas. „DPD Lietuva“ šiuo metu dirba daugiau nei 1000 darbuotojų.

Apie „DPDgroup“:

„DPDgroup“ yra antras didžiausias tarptautinis siuntų pristatymo tinklas Europoje. Grupėje dirba per 77 000 siuntų pristatymo ekspertų, yra įrengta daugiau kaip 46 000 „Pickup“ siuntų taškų. Kasdien „DPDgroup“ į 230 šalių pristato 5,3 milijonus siuntų.

Pranešimą paskelbė: Rita Rauluševičiūtė, UAB „coagency”

Parašykite komentarą