Įvairenybės

Dovanos paaugliui: ko reikia, kad jiems įtiktumėte?

Artėja šventės ir vėl laukia tos pačios problemos ir galvos skausmai – dovanos. Surasti dovaną paaugliui dažnai yra labai didelis iššūkis. Paprasčiausiai aprodo, kad jiems įtikti niekaip nepavyks. Dažniausiai tėveliai perka labai brangius daiktus, kadangi galvoja, kad tokios dovanos paaugliams padarys geriausią įspūdį. Tiesa tokia, kad tai nėra tiesa, kadangi dažniausiai tokie vaikai nori kažko asmeniško, kažko praktiško, tačiau tuo pačiu parodančiu, kad vaikas yra mylimas.

Originalios dovanos vaikams labai patinka, tad siūlome neapsiriboti tik žaislais arba tik kosmetikos priemonėmis, drabužiais, kurie dažniausiai jiems yra dovanojami. Geriausia įteikti ką nors labai smagaus, kas ir kaip gana sudėtingam paauglio gyvenimui suteiktų daugiau nuostabių emocijų. Pavyzdžiui, puikiai tinka skoningi marškinėliai, kurie gali būti dekoruoti savo tėvų arba visos šeimos nuotrauka. Lygiai taip pat ir įmantrus laikrodis, kuriame galima įrašyti žadintuvo toną. Jame tėveliai gali sakyti, kad vaikui laikas keltis. Tokios originalios dovanų idėjos labai patinka tiek vaikams, tiek paaugliams, kurie dažniausiai linkę palaikyti santykius su tais, kurie turi humoro jausmą.

Žinoma, jeigu norite būti tikras, kad dovana vaikui tikrai patiks – geriausia jo paties paklausti, ko tiksliai jam reikia. Būtent jo atsakymas yra tiesiausias kelias į geriausią dovaną. žinoma, greta jo norimo daikto taip pat siūlome nusipirkti ir kažką smagaus. Tai gali būti paprasčiausias atvirukas, kuriame labai nuoširdūs žodžiai vaikui. Juk reikia tiek mažai, kad vaikas suprastų Jūsų norą draugauti ir tuo pačiu atsakytų tuo pačiu.

Dovanos paaugliams turi būti ne tik praktiškos, ką dažniausiai daro tėveliai. Tačiau ir ne statiškos, kadangi statulėlių dovanojimas tikrai nėra geras pasirinkimas. Dovanos turi būti tokios, kad apimtų visais įmanomas funkcijas ir tuo pačiu garantuotų, kad vaikas gavęs dovanėlę galėtų sakyti, kad tai pati geriausias egzistuojanti dovana ir tuo pačiu plačiai šypsotųsi sutikdamas, kad jo tėveliai yra patys geriausi visame pasaulyje.

Žinoma, dovanos kinta priklausomai ir nuo progos, tad tai taip pat dažnai nusako, kokia konkrečiai dovana turi būti įteikiama, kokia labiausiai tinka. Kalėdinės dovanos dažnai perkamos spontaniškai, tačiau reiktų pagalvoti ir apie išankstinį jų įsigijimą. Jei pradėsite ieškoti dabar, tai iki gruodžio vidurio turėsite beveik visas dovanas. Liks tik pasirūpinti šventiniais mandarinais, saldumynais ir kitomis smulkmenomis. Stiprybės prieššventiniame maratone!

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą