Verslas

Doup gidas: kokių žingsnių imtis, kad sukurtumėtę tobulą asmeninį profilį?

Skaitmeninės kortelės tapo ypač mylima komunikacijos sistema šiuolaikiniame profesionaliame pasaulyje. Vizitines korteles siūlo ir įmonė Doup – tai puiki alternatyva, kuria gali mėgautis sričių profesionalai ir veiklų atstovai.

Kiekvienas klientas gali pasirinkti iš keturių tipų vizitinių kortelių, lipduko, apyrankės ar mobiliosios programėlės. Už 2.95 eurų per mėnesį galima įsigyti Doup PRO prenumeratą, kuri atvers begalę papildomų funkcijų. Šiame tekste sužinosite, kaip pasiekti aukščiausią skaitmeninės kortelės potencialą ir tapti patraukliu pavyzdžiu savo srities darbuotojų ir verslo partnerių akyse.

  • Sukurkite Doup paskyrą.

Pirmasis žingsnis gavus kortelę yra jos aktyvavimas. QR kodą matysite vidinėje pakuotės pusėje, kurį nuskenavę oficialiai atidarysite savo paskyrą. Joje iš karto pastebėsite savo vardą ir pavardę arba įmonės pavadinimą ir galėsite pradėti kelti duomenis kaip ir į bet kokio kito socialinio tinklo paskyrą.

  • Pridėkite asmeninius duomenis.

Aktyvavus paskyrą ateina metas užpildyti ją informacija. Pridėkite trumpą aprašymą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą, kad susidomėjusieji galėtų su jumis susisiekti. Taip pat galite prisijungti savo Paypal ar Revolut paskyras.

  • Pasinaudokite galimybe keisti dizainą.

Doup programa leidžia pasikeisti kelis aspektus. Pirmiausia, jūs galite pridėti savo profilio nuotrauką, kuris užtikrins, kad klientai jus akimirksniu atpažins. Taip pat galima pasikeisti pačios programėlės foną į jūsų pasirinktą dizainą bei pridėti logotipą.

  • Įkelkite multimedijos produktų.

Kad jūsų patirtis ir įgytos žinios sužibėtų dar labiau, neužmirškite pridėti savo sukurtos vaizdinės medžiagos. Tai gali būti įvairūs tekstai, nuotraukos ar vaizdo įrašai, kurie padės darbdaviui ir klientui nuspręsti, ar jūsų kvalifikacija yra tinkama norimai pozicijai ir rezultatui pasiekti.

  • Prijunkite socialinių tinklų paskyras.

Užtikrinkite, kad jus būtų galima surasti įvairiose erdvėse. Doup programėlėje galite prijungti net 17 įvairių programų, kurios ne tik pagelbės greitai ir lengvai susisiekti, bet ir leis kitiems peržiūrėti jūsų darbus, jau patalpintus internete.

  • Dalinkitės savo paskyra.

Užpildžius visą reikalingą informaciją, ateina metas pristatyti save susidomėjusiems. Dalyvaukite renginiuose, bendraukite internetinėse erdvėse ir stebėkite, kaip greitai auga jūsų ryšių ratas. Savo kontaktus jūs galite perduoti priglaudę kortelę prie kito žmogaus mobiliojo įrenginio, nuskanavę QR kodą arba pateikę užklausą Doup programėlėje.

  • Analizuokite duomenis.

Įdėjus daug darbo darosi įdomu, ar jūsų paskyra pritraukė naujos auditorijos ir koks yra jos įsitraukimas. Kad analizuoti duomenis būtų paprasčiau, Doup turi Statistikos funkciją, kuri leidžia peržiūrėti, kiek kartų jūsų kortelė buvo nuskenuota, kiek žmonių pridėjo ar pasidalino jūsų kontaktais bei kiek kartų buvo atidarytos jūsų nuorodos ir failai.

Su Doup plėsti ryšius yra daug paprasčiau nei bet kada anksčiau. Aktyvuokite programėlę, pateikite asmeninės informacijos, pasikeiskite dizainą, pridėkite vaizdinės medžiagos, prijunkite socialinių tinklų paskyras, dalinkitės su kitais ir analizuokite duomenis.

Pranešimą paskelbė: Miglė Petkutė, UAB Doup

Parašykite komentarą