Laisvalaikis

Dokumentinio kino filmo apie Šarūną Jasikevičių premjera Lietguvos kino teatruose

Treneriui Šarūnui Jasikevičiui  su ,,Barselona“  tapus Ispanijos ACB lygos krepšinio čempionu, apie jį  birželio 17-ąją, ketvirtadienį, Lietuvoje kino premjera ,,Krepšinio evangelija pagal Šarą“.  82 min. dokumentinis realybės filmas apie ,,auksinį berniuką“ – Eurolygos ir Europos čempioną Š.Jasikevičių. Šaras – neabejotina žvaigždė senojo žemyno krepšinio pasaulyje, gyva legenda ir pavyzdys tiems, kurie  bet kuria kaina siekia pergalių krepšinio aikštelėse.

Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Marijampolės, Gargždų kino teatruose  rodomas ilgojo metražo  filmas ,,Krepšinio evangelija pagal Šarą“ – apie nelegvą Š.Jasikevičiaus pirmojo dešimtmečio kelią į meistriškumo, profesionalumo, pripažinimo aukštumas. Gyvenimišką nusivylimą ir džiaugsmą  atskleidžia ne tik pats Šarūnas, bet ir trys dešimtys jo buvusių komandų draugų, trenerių, artimųjų. Archyviniai kino kadrai primena skaudų Lietuvos jaunučių rinktinės pralaimėjimą Turkijoje, Lietuvos jaunių ir jaunimo rinktinių su Šarūnu Jasikevičium čempioniškas pergales Europos pirmenybėse.

 Jaunojo kauniečio talentokažkada  nereikėjo ,,Žalgiriui“, bet ,,Lietuvos rytas“ Šarūnui buvo puikus tramplinas į geriausias Europos komandas. Filmas visiems, kurie dievina krepšinį ir šauniuosius lietuvaičius krepšininkus. Filmo kūrimą finansavo Lietuvos kino centras. Autoriai: Vidas Mačiulis (scenarijus, interviu), Kęstutis Bražiūnas (režisūra), Laisvis Karvelis (vaizdas), Kęstutis Paulaitis (muzika), Egidijus Mažintas (įžvalgos).

Pranešimą paskelbė: Vidmantas Mačiulis, Viešoji įstaiga Ketvirtoji valdžia

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą