Studijos

Diskgolfo parkas Panevėžio progimnazijos stadione – pirmasis Baltijos šalyse

Panevėžio Rožyno progimnazija taps pirmąja mokykla ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse, kurios stadione moksleiviai mokysis diskgolfo sporto šakos. Oficialus diskgolfo parko atidarymas planuojamas kitą savaitę, balandžio 28 d.

„Progimnazijoje diskgolfas bus integruojamas į ugdymo procesą, tad vaikai nuo mažų dienų galės išbandyti sparčiai populiarėjančią sporto šaką. Planuojama, kad į Panevėžį atvyks Lietuvos diskgolfo čempionė Emireta Jurgelevičiūtė ir mokyklos bendruomenę instruktuos bei jai pristatys šio sparčiai populiarėjančio sporto taisykles ir metodiką. Nuolat siekiame panevėžiečiams sudaryti kuo daugiau sąlygų aktyviai leisti laisvalaikį ir taip prisidėti prie jų sveiko gyvenimo būdo, tad po pamokų diskgolfo parku galės naudotis ir miesto bendruomenės nariai“, – sako Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis.

Rožyno progimnazijos stadione diskgolfo parkui įrengti iš miesto biudžeto skirta virš 2 tūkst. 700 Eur.

Iki šiol Panevėžyje veikė du diskgolfo aikštynai – Kultūros ir poilsio parke bei „Ekrano“ marių teritorijoje. Rožyno progimnazijos stadionas diskgolfo parkui įrengti pasirinktas dėl tinkamos jo infrastruktūros.

Komunikacijos skyrius

Pranešimą paskelbė: Loreta Kaškelienė, Panevėžio miesto savivaldybės administracija

Parašykite komentarą