Laisvalaikis

Dinozaurų ekspozicija Klaipėdos „Akropolyje“ – įspūdingos priešistorinės būtybės

Klaipėdos „Akropolyje“ lankytojus stebins dinozaurų ekspozicija, atkeliavusi iš „Dino parko“ Radailiuose. Priešistorines būtybes bus galima apžiūrėti nuo vasario 18 d. iki balandžio 11 d.

Du mėnesius prekybos ir pramogų centro alėjose lankytojus džiugins net 5 dinozaurai ir didžiuliai jų kiaušiniai. Jie bus specialiai atnaujinti ir paruošti eksponavimui Klaipėdos „Akropolyje“.

„Visada džiaugiamės galimybe nustebinti savo lankytojus ir jų apsilankymą padaryti dar malonesniu. Todėl sumanėme Klaipėdos „Akropolį“ paversti laiko mašina ir pakviesti klaipėdiečius bei miesto svečius keliauti su mumis į priešistorinius laikus, kuomet dinozaurai valdė mūsų planetą. Tikime, kad daugiausia džiaugsmo jie sukels vaikams, kurie taip pat galės įsiamžinti prie savo mėgstamiausio dinozauro ar įlindę į dinozauro kiaušinį“, – sako „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

Ekspozicijoje bus galima išvysti tiranozaurą, dar kitaip žinomą kaip T-rexas. Šis galiūnas yra 3 metrų aukščio ir 6 m ilgio, juda bei riaumoja. Šalia jo – mažasis tiranozauras vardu Pūkis. Tai beveik 2 m aukščio ir 5 m ilgio „mažylis“. Prie riaumojančių ir judančių dinozaurų draugijos jungiasi beveik 2 m aukščio ir 4 m ilgio dilofozauras.

Lankytojai taip pat galės įsiamžinti ir prie guanlongo – tai beveik 2 m aukščio ir 5 m ilgio galiūnas. Dėmesį patrauks gausi triceratopsų šeimyna, kurią sudaro du pusės metro aukščio vaikai ir pusantro metro aukščio mama. Norintys pasijusti dinozaurais galės įsiropšti į vieną jų pusantro metro aukščio kiaušinių ir nusifotografuoti.

Dinozaurų ekspozicija Klaipėdos „Akropolyje“ įrengta Rusų alėjoje, prie „Zara“ parduotuvės.

Apie „Akropolis Group“:

Baltijos šalyse pirmaujanti prekybos ir pramogų centrų vystymo ir valdymo bendrovė „Akropolis Group“ valdo prekybos centrų vystymo ir valdymo paslaugų įmones Lietuvoje ir Latvijoje. Lietuvoje „Akropolis Group“ valdo prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, Latvijoje – „Akropole“ ir „Alfa“ Rygoje.

Pranešimą paskelbė: Ernesta Karalienė, UAB „Idea Prima”

Parašykite komentarą