Verslas

Didžiausia Europos kilmės e. komercijos platforma „Allegro“ plečia veiklą Lietuvoje ir kitose ES šalyse

Lenkijoje įsikūrusioje prekyvietėje, kuri sparčiai populiarėja Rytų Europoje, nuo šiol galima naršyti anglų kalba. Viena didžiausių Europos kilmės elektroninės komercijos platformų Lietuvos ir kitų Europos šalių klientams siūlo prekes iš tūkstančių pardavėjų įsigyti konkurencingomis kainomis, atsiskaityti eurais ir džiaugtis naujais pirkiniais vos per kelias dienas.

Vykdydama tarptautinę plėtrą „Allegro Mall Group“ siekia užtikrinti malonų apsipirkimą geriausiomis kainomis ir operatyvų klientų aptarnavimą viso pirkimo proceso metu. Bendrovė neseniai įsigijo Vidurio ir Rytų Europoje veikiančią elektroninės komercijos įmonių grupę „Mall group“, „Allegro“ suteikusią galimybę dar stipriau įsitvirtinti Europos rinkoje.
Patogi ir moderni e-komercijos platforma, suburianti prekių ieškančius Europos prekybininkus ir klientus, visada buvo pagrindinė „Allegro“ misija, dabar įgaunanti dar daugiau inercijos Europos Sąjungoje mastu. Internetinė platforma anglų kalba Europos klientams suteikia prieigą prie daugiau nei 75 milijonų (skaičius nuolatos auga) geriausių prekių pasiūlymų, kuriuos įsigyti patogu ir paprasta.

„Tarptautinė plėtra yra pagrindinis mūsų prioritetas, ir, kaip Lenkijos lankomiausia prekyvietė internete, žengiame dar vieną žingsnį toliau augindami mūsų plėtros žemėlapį“, – sako „Allegro“ generalinis direktorius Francois Nuyts, – „Įsigiję „Mall Group“ įmonių grupę, mes sustiprinome kitą mūsų buvimo Europoje ramstį, išplėsdami prieigą prie milijonų pasiūlymų mūsų platformoje, skirtoje ES klientams ir prekybininkams. Europos pirkėjams bus naudingas „Allegro“ dėmesys suteikiant pasirinkimą, patrauklias kainas bei nesudėtingą pristatymą, o pardavėjams – didesnį potencialių klientų ratą.“

Lietuvos prekybininkai gali prisijungti prie savo kolegų visoje Europoje bei prisijungus prie internetinės „Allegro“ platformos savo gaminius potencialiems ES klientams pasiūlyti anglų kalba. „Allegro“ padeda prekybininkams užtikrinti sklandų procesą, pasirūpina pasiūlymų vertimu į skirtingas kalbas ir teikia visapusišką pagalbą abiem tokių sandorių pusėms prieš ir po pirkimo, organizuoja prekių pristatymą ir apmokėjimą eurais.

„Allegro Group“ – jau daugiau nei du dešimtmečius veikianti įmonių grupė. „Allegro“ – populiariausia elektroninės prekybos vieta Lenkijoje ir didžiausia Europoje įkurta elektroninės prekybos žaidėja, patenkanti į 100 lankomiausių pasaulio svetainių.

Prekybininkai Allegro.pl prekyvietėje parduoda įvairias elektronikos, sporto ir laisvalaikio, vaikams skirtas prekes, namų ir sodo daiktus ir įrangą, drabužius, avalynę, sveikatos ir grožio priemones, meno kūrinius ir kt. Internetinė platforma jau sukūrė verslo vietas daugiau nei 135 tūkst. mažų ir vidutinių įmonių, kurioje vidutiniškai apsilanko 22 mln. vartotojų per mėnesį.

Parašykite komentarą