Studijos

Diana Nausėdienė Kovo 11-osios išvakarėse pasveikino Valstybės pažinimo centro darbuotojus

Valstybės pažinimo centrui kiekvienų metų Kovo 11-oji yra dviguba šventė – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena ir centro gimtadienis, šiemet jau penktasis.

Šia proga trečiadienį Diana Nausėdienė pasveikino Valstybės pažinimo centro darbuotojus su šia gražia sukaktimi ir padėkojo už nuoširdų darbą.

Centro darbuotojai rengia ekskursijas, edukacijas, užsiėmimus, kūrybines dirbtuves įvairaus amžiaus moksleiviams ir šeimoms. Pagrindinės temos, su kuriomis per šias veiklas susipažįstama, yra valstybės valdymas, pilietiškumas, Prezidentas ir jo institucija.

Nuo 2020-ųjų vasaros Diana Nausėdienė aktyviai prisijungė prie edukacinių veiklų ir tapo jų globėja.

Prezidentui ir jo komandai dirbant regionuose, pirmoji ponia ir Valstybės pažinimo centro edukatoriai susitinka su vaikais, moksleiviais ir jaunimu, vedamos edukacijos, dirbtuvės apie pilietiškumą, valstybės ir jos institucijų veikimą.

Įvedus karantiną, centro edukacijos persikėlė į virtualią erdvę. Vien per keletą pastarųjų mėnesių Valstybės pažinimo centro edukatoriai virtualiai aplankė per 300 mokyklų ir susitiko su 5000 moksleivių visoje Lietuvoje.

Po karantino Valstybės pažinimo centras lauks lankytojų atsinaujinęs: atsiras išskirtinės edukacijos su išmaniaisiais kubais, lankytojų lauks naujovė ir laikinųjų parodų lauke – tai „Šiuolaikinė lietuvių poezija: eilėraščiai mieste“, kurioje išskirtine forma bus pristatomi 36 poetai, skaitantys savo eiles neįprastose miesto vietose, o nuolatinė ekspozicija papildyta UNESCO stendu, kuris interaktyviomis priemonėmis supažindins su UNESCO Tarptautinio materialaus, nematerialaus ir dokumentinio paveldo 11 objektų Lietuvoje.

Pranešimą paskelbė: Regina Statkuvienė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Parašykite komentarą