Studijos

Diana Nausėdienė atidarė Europos tėvų asociacijos Generalinę asamblėją

Penktadienio popietę Diana Nausėdienė sakė sveikinimo žodį Vilniuje vykstančios Europos tėvų asociacijos (EPA) Generalinės asamblėjos dalyviams.

Lapkričio 12-13 dienomis Vilniuje vyksta EPA generalinė asamblėja ir konferencija. Konferenciją organizuoja Lietuvos tėvų forumas kartu su Nacionaline švietimo agentūra ir VDU Švietimo akademija. Šių metų konferencijos tema – „Tėvų kūrybiškumas – resursas švietimo ateičiai“.

EPA yra vienintelė Europos tėvų organizacijas jungianti ir juos atstovaujanti asociacija. Ji jungia daugiau nei 30 tėvų organizacijų iš kone visų ES ir kitų Europos šalių. Švietimo srityje EPA remia aktyvų tėvų dalyvavimą ir skatina požiūrį, kad už vaikų ugdymą labiausiai atsakingi yra tėvai.

EPA glaudžiai bendradarbiauja su kitomis visuomeninėmis organizacijomis, ES institucijomis ir politinėmis grupėmis, dalyvauja darbo grupėse, aljansuose, ir  įvairiomis bendradarbiavimo formomis skatina tėvus aktyviau įsitraukti į švietimą, dalyvaujant nacionalinėse ir regioninėse iniciatyvose.

Diana Nausėdienė savo sveikinimo kalboje ragino Lietuvos tėvus aktyviau  bendradarbiauti ir dalintis patirtimi: „Kreipiuosi ir į visus tėvus Lietuvos piliečius, ragindama, kad kiekvienas jų, nepriklausomai nuo ekonominių, socialinių, išsilavinimo ar individualių asmenybinių skirtumų, domėtųsi savo, kaip tėvų, galimybėmis mokytis, tobulėti, kad įsitrauktų į aktyvią tėvystę, plėstų savo aktyvumo horizontus ir dalinantis europine tėvystės patirtimi nebūtų paliktas atskirtyje“.

Konferencijos „Tėvų kūrybiškumas – resursas švietimo ateičiai“ tiesioginę transliaciją bus galima stebėti VDU Švietimo akademijos Facebook profilyje lapkričio 13 d.

Pranešimą paskelbė: Justė Krančiukaitė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą