Verslas

„Darnu Group“ iš SEB skolinasi 12 mln. eurų NT projektų vystymui

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ skolinasi 12 mln. eurų iš SEB banko. Lėšos bus investuojamos į grupės nekilnojamojo turto projektų vystymą.

„Ilgalaikė partnerystė su SEB banku rodo, kad mūsų projektai yra paklausūs ne tik tarp klientų, bet ir yra pozityviai vertinami kredito įstaigų. Turime ambicingų planų ir matome didelį rinkos potencialą, todėl nemažiname apsukų ir toliau išliksime aktyvūs jos dalyviai. Gautas lėšas skirsime investicijoms į šiuo metu vystomus projektus“, – sako „Darnu Group“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.

„Per pastaruosius kelerius metus „Paupys“ atgimė ir tapo vienu iš itin kokybiškai ir laiku įgyvendinamų nekilnojamojo turto plėtros projekto pavyzdžių. Šiandien įmonių grupė „Darnu Group“ turi įgijusi solidžią veiklos patirtį ir gali užtikrinti finansinį projekto plėtros stabilumą, kuris ypatingai svarbus neapibrėžtumo laikotarpiu, todėl džiaugiamės, kad dirbdami kartu galime prisidėti prie šių laikų poreikius atitinkančių senųjų miesto teritorijų atkūrimo ir geresnės verslo aplinkos šalies sostinėje“, – teigia SEB banko valdybos narys ir Verslo bankininkystės tarnybos vadovas Vilius Juzikis.

Šiuo metu „Darnu Group“ vysto Paupio rajono konversijos projektą, taip pat neseniai užbaigė „Verslo trikampio“ teritorijos atnaujinimo architektūrinį konkursą – čia statybų darbus planuojama pradėti 2024 metais. 

Įmonė pernai rudenį užbaigė pirmąjį prekybinių sandėlių (angl. stock office) „Vilniaus verslo parkas“ etapą sostinės Ukmergės gatvėje, o šiemet pradės dar du analogiškos koncepcijos projektus. „Darnu Group“ vysto ir viešosios bei privačiosios partnerystės projektus – bendradarbiaujant su Krašto apsaugos ministerija statomi du kariniai miesteliai Vilniaus ir Šilalės rajonuose. 

Pranešimą paskelbė: Eglė Lauciūtė, Integrity PR

Parašykite komentarą