Verslas

Darbuotojų valdymas ir verslo plėtra

Jeigu jūsų įmonėje dirba didelis kiekis darbuotojų, tai visiškai natūralu, kad susiduriate su problema, kaip tuos darbuotojus valdyti. Neužtenka vien pasakyti ką kiekvienas darbuotojas turi dirbti, reikia kontroliuoti jų atliekamą darbą, bei priskirti naujas užduotis. Norint susitvarkyti su visomis šiomis problemomis yra skirtas darbuotojų valdymo modulis. Bazinėje įmonės programoje yra įdiegiamas papildomas modulis, kuris leidžia kontroliuoti visus įmonės darbuotojus. Kokia nauda iš tokios programos? Taigi, nauda yra didžiulė. Tokioje programoje galite lengvai kontroliuoti visus įmonės darbuotojus. Pirmiausia pradėkime nuo to, kad programoje yra paskirstomos užduotis kurias turi atlikti darbuotojai. Taip pat atliekamas galutinių rezultatų sekimas ir darbuotojo veiksmų kontroliavimas. Vos keliais mygtuko paspaudimais galite matyti ką dirba kiekvienas darbuotojas, kokias užduotis jis atlieka realiu laiku. Jums nebereikia eiti pas darbuotoja ir gaišti savo, bei jo laiką norint sužinoti kaip jam sekasi. Užtenka prisijungti prie programos ir matote kokioje jis dabar stadijoje. Ar jau yra užbaigtas jam pavestas darbas? Taip pat galite matyti darbuotojo komentarus po kiekvienos užduoties atlikimo. Kada darbuotojas baigė užduotį, priskirkite jam nauja. Taip, tai iš tiesų taip paprasta. Programa valdoma labai paprastai ir todėl kiekvienas darbuotojas gali efektyviau dirbti.

Kaip planuojamas darbuotojų laikas?

Įsivaizduokime, kad įmonėje dirba daug meistrų ir kiekvienas vadybininkas gavęs užsakymą turi paskirti ji konkrečiam meistrui. Naudojant tokią programą, darbuotojui nereikia klausti kuris meistras laisvas, ar jis galės atlikti užsakymą kitą savaitę. Viskas vyksta realiu laiku. Kuomet vadybininkas kalba telefonu su klientu jis stebi ir visų meistrų darbo kalendoriu. Klientui pasakius datą kada jis bus laisvas, darbuotojas darbo kalendoriuje sukuria naują užduotį ir priskiria kuriam nors meistrui. Prideda visus reikiamus dokumentus, kliento kontaktus ir trumpą aprašymą apie užduotį. Taigi, tokiu būdų taupomas laikas. Kiekvienas meistras tiesiog savo telefono gali pasitikrinti kokie darbai jo laukia artimiausiu metu. Jeigu jam priskiriama nauja užduotis, tai jis gauna sms žinute su priminimu. Tai iš tiesų labai patogu ir paprasta. Daugiau informacijos: http://www.terraproject.lt/funkcionalumas/darbuotoju-valdymas.aspx.

Tikriausiai dabar nekyla klausimų ar verta turėti tokia programą. Klausimas kyla kur geriausia ją įsigyti. Juk Lietuvoje turime daug IT bendrovių, kurios kuria panašias programas. Šiuo atveju reikia tik išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią kompaniją.

Parašykite komentarą