Verslas

Darbuotojų sveikatos draudimo svarba: „Šiais laikais darbuotojams tik atlyginimo nebepakanka“

Europoje pirmaujanti pavėžėjimo paslaugų platforma „Bolt“ apdraudė savo nuolatinius darbuotojus užmezgusi partnerystę su draudimo brokerių įmone „Elio draudimas“. Šį žingsnį bendrovė įgyvendino žvelgdama į ateities perspektyvą ir siekdama megzti glaudesnį ryšį su savo darbuotojais. Rūpestį darbuotojais išreiškiančiu gestu įmonė papildė ir savo teikiamų darbovietės verčių paketą – „Elio draudimas“ atstovo teigimu, šiais laikais darbuotojams kaip niekada svarbi tampa darbo vietos jiems teikiama pridėtinė vertė.

Darbovietės verčių pakete – privalomas ir sveikatos draudimas

Sveikatos draudimo augimo tendencija stebima jau kelerius metus iš eilės. Nors anksčiau šią darbuotojų motyvavimo priemonę dažniau rinkdavosi didelės bei vidutinės įmonės, šiuo metu tendencija stebima ir mažų ar labai mažų įmonių tarpe.

„Darbuotojai jau supranta šio produkto vertę ir neretai tai netgi gali lemti darbuotojo darbo vietos pasirinkimą. Sveikatos draudimo svarba bei pridėtinė vertė ypač išryškėjo pandemijos metu. Sumažėjus valstybinių gydymo įstaigų prieinamumui, vis didesniam žmonių skaičiui teko kreiptis į privačias gydymo įstaigas. Nors privačiai paslaugos kainuoja daugiau, yra suteikiamos greičiau, o neretai ir kokybiškiau“, – sveikatos draudimo tendencijas komentuoja „Elio draudimas“ atstovas Paulius Mikštas.

Sveikatos draudimo svarbą savo nuolatiniams darbuotojams suprato ir tarptautinė bendrovė Lietuvoje „Bolt“, visai neseniai pradėjusi bendradarbiauti su draudimo tarpininkais „Elio draudimas“ bei apdraudusi nuolatinius darbuotojus.

„Kaip darbdavys mes pastebime, kad šiais laikais nuolatiniams darbuotojams kaip niekada svarbios tampa papildomos darbovietės teikiamos vertės. Tik atlyginimo jau nebepakanka – tą išryškino ir pandeminis darbo rinkos kontekstas. „Bolt“ partnerystė su „Elio“ – dar viena puiki galimybė priminti, kad vertiname savo komandą“, – dalijasi „Bolt“ vadovas Lietuvoje Andrius Pacevičius.

Sveikatos draudimas – investicija į ateitį

Sveikatos draudimas, anot P. Mikšto, apdraustam darbuotojui siunčia žinutę, kad darbdaviui rūpi, kaip darbuotojas jaučiasi.

„Turėdamas sveikatos draudimą, darbuotojas gali būti užtikrintas, kad jis gaus visą reikiamą pagalbą, kai jos prireiks. Tai ypač svarbu šiuo metu, kai sveikatos paslaugų prieinamumas dėl pandeminės situacijos yra sudėtingesnis ir į privačias gydymo įstaigas vis dažniau kreipiasi ir tie žmonės, kurių įpročiai iki pandemijos buvo kitokie“, – tolimesnes draudimo naudas komentuoja „Elio draudimas“ atstovas.

Darbuotojų sveikatos draudimas įprastai kompensuoja ambulatorines, odontologo ir okulisto paslaugas, vaistų bei maisto papildų, vitaminų, medicinos priemonių įsigijimą, profilaktinės sveikatos patikrinimą, skiepus, reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugas. P. Mikštas pabrėžia, kad darbuotojams suteikiamos draudimo naudos kiekvienos įmonės atveju skiriasi – atsižvelgus į įmonės demografinius rodiklius pateikiami keli patraukliausi draudimo paslaugų paketai ir kiekvienam darbuotojui leidžiama rinktis.

„Kiekvieno mūsų darbuotojo sveikata yra labai svarbi, tad sprendimas draustis – mūsų investicija į ateitį. Juk galiausiai tai daro įtaką ne tik darbuotojų produktyvumui, bet ir bendrovės veiklos rezultatams“, – priduria darbuotojus apdraudusios bendrovės „Bolt“ vadovas.

Apie „Bolt“

„Bolt“ – pirmoji Europoje daugiafunkcė programėlė, kurios pagrindinis tikslas – įperkamas, patogesnis ir patikimesnis keliavimas mieste. „Bolt“ paslaugomis šiuo metu naudojasi daugiau nei 75 mln. klientų iš 45 šalių Europoje ir Afrikoje. Kompanijos teikiamų paslaugų sąraše – pavėžėjimas, mikromobilumą gerinančios automobilių ir elektrinių paspirtukų dalijimosi paslaugos, maisto į namus bei maisto prekių pristatymas. Įmonė veikia pagal „Žaliąjį planą“ ir yra įsipareigojusi mažinti savo automobilių paliekamą ekologinį pėdsaką bei siūlyti aplinkai draugiškas paslaugų alternatyvas. „Bolt“ paslaugos teikiamos net 23-uose Lietuvos miestuose.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

Parašykite komentarą