Verslas

Dar savaitė pasirinkti nepriklausomą elektros tiekėją: dauguma renkasi „Ignitis“

Šiandien turėjęs pasibaigti antrojo elektros rinkos liberalizavimo etapo gyventojų sutarčių sudarymas su pasirinktu nepriklausomu elektros tiekėju dar nesibaigė. Lietuvos Respublikos energetikos ministerija ką tik informavo, kad iki šios dienos nesuspėję pasirinkti nepriklausomo elektros tiekėjo, tai galės padaryti dar savaitę – iki sekmadienio, birželio 26 d. imtinai. Šios savaitės duomenimis šiame liberalizavimo etape jau daugiau kaip 68 proc. gyventojų nepriklausomu elektros tiekėju pasirinko „Ignitis“. O kol kas sutarties su pasirinktu nepriklausomu elektros tiekėju dar nesudarė apie 150 tūkst. buitinių elektros vartotojų, kuriems tai padaryti reikėjo iki šiandien.

Sumanių energetikos sprendimų bendrovės „Ignitis“ privačių klientų padalinio vadovė Nerilė Mažeikienė džiaugėsi ypatingu klientų pasitikėjimu ir papildoma savaite nepriklausomą elektros tiekėją pasirinkti tiems, kas dėl vienokių ar kitokių priežasčių nesuspėjo to padaryti, nors privalėjo.

„Vertiname klientų pasitikėjimą renkantis „Ignitis“ nepriklausomu elektros tiekėju. Jis įpareigoja dėti dar daugiau pastangų, kad klientai būtų patenkinti mūsų teikiamų paslaugų ir aptarnavimo kokybe. O papildomos dienos apsispręsti ir pasirašyti sutartį, naudingos gyventojams, tai apsaugos juos nuo patekimo į garantinį tiekimą, kuris bus laikinas ir gali padidinti mokestį už elektros energiją“, – komentavo N. Mažeikienė.

Pastarasis mėnuo buvo iššūkis ir nepriklausomiems tiekėjams, ir tiems gyventojams, kurie sutarties sudarymą su nepriklausomu elektros tiekėju pasiliko paskutinei akimirkai. Todėl N. Mažeikienė primena, kad nepriklausomo tiekimo sutartį su „Ignitis“ greičiausiai ir patogiausiai galima sudaryti internetu. Jei tokios galimybės nėra, sutartį sudaryti galima ne tik „Ignitis“ klientų aptarnavimo centruose, bet ir visoje Lietuvoje veikiančiuose visuose „Lietuvos pašto“ ir „PayPost“ skyriuose.

„Ignitis“ primena, kad tiems buitiniams elektros energijos vartotojams, kurie iki birželio 26 d. nepasirinks tiekėjo, nors privalo tai padaryti, nuo liepos 1 d. bus užtikrinamas garantinis elektros tiekimas, kuris bus laikinas ir gali padidinti mokestį už elektros energiją.

Pranešimą paskelbė: Laura Beganskienė, UAB „Ignitis grupės paslaugų centras“

Parašykite komentarą