Laisvalaikis

„Danske Bank Vilniaus maratono“ dalyvius gaivina mobiliosios gertuvės ir inovatyvi rūko sistema

Šį savaitgalį vykstančiame „Danske Bank Vilniaus maratone“ dalyvaujantiems bėgikams ir maratono svečiams  siūloma atsigaivinti stabtelėjus prie bendrovės „Vilniaus vandenys“ šalia maratono trasos pastatytų mobiliųjų vandens gertuvių, bėgikų laukė ir naujovė –  atgaivinanti inovatyvi rūko sistema.

„Mūsų bendrovė kasmet ieško vis naujų inovatyvių būdų, kaip prisidėti prie sporto renginių puoselėjimo Vilniaus mieste. Nors šiais metais oro sąlygos permainingos, neabejojame, kad nubėgus tam tikrą distanciją bėgikams, o ir juos palaikyti atvykusiems norėsis atsigaivinti. Todėl kartu su Vilniaus miesto savivaldybe šiais metais nusprendėme pasirūpinti, kad maratono trasoje visus ištroškusius pasitiktų 8 mūsų bendrovės pastatytos mobiliosios gertuvės. Taip pat šalia Rotušės aikštės papildomai įrengėme inovatyvią bėgikus atgaivinančią rūko sistemą“, – sako bendrovės „Vilniaus vandenys“ generalinis direktorius Marius Švaikauskas.

Mobili rūko sistema sudaryta iš lengvai transportuojamų stovų su sumontuota vandens purškimo sistema, kuri gamina vandens dulksną, purškiamą ant maratono dalyvių. Mobili rūko sistema, ramiomis oro sąlygomis (jei nevėjuota) vandens dulksną gali purkšti maždaug 50 cm į abi puses ir apimti beveik 10 kv. metrų plotą. Ši sistema padeda ne tik atvėsti sporto renginių, maratonų  metu, tačiau ir mažina dulkių kiekį viešose erdvėse.

Pasak bendrovės „Vilniaus vandenys“ atstovų, palyginus su kitomis, panašią funkciją atliekančiomis sistemomis, jos taupo elektrą, vandenį ir pinigus, nes dulksnai pagaminti reikia labai mažo vandens kiekio, o apipurškiamas gana didelis plotas.

Pranešimą paskelbė: Milda Antanaitytė, UAB „Vilniaus vandenys“

Parašykite komentarą