Sportas

D. Kumeliui NBA arenoje plojo ir K. Bryantas

„Sprite talentų kovos” laimėtojas Deividas Kumelis susirungė specialiose NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio rungtynėse Hjustone. Jo atstovaujama ekipa „The Intense“, kuriai vadovavo Kobe Bryantas, po įtemptos kovos 57:58 nusileido LeBrono Jameso komandai „The Sudden“.

Lietuvis aikštelėje praleido daugiau nei pusę 2 kėlinius po 15 minučių trukusių rungtynių ir pelnė 4 taškus. Įspūdingas Deivido perdavimas tarp kojų buvo palydėtas audringais salės plojimais. Lietuviui plojo ir šįkart trenerio darbą atlikęs K. Bryantas.

„Deividas pelnė trenerių pasitikėjimą, tad atsarginių suolo „nešildė“. Džiugino jo pastangos ne tik laimėti, bet ir padaryti šou žiūrovams. Pavyzdžiui, būdamas vienas prieš krepšį jis nemetė tiesiai, o įspūdingai sužaidė su komandos draugu, mesdamas perdavimą tarp kojų“, – pasakojo rungtynes stebėjęs antrasis „Sprite talentų kovos“ laimėtojas Žydrūnas Kuodis. Jis nebuvo atrinktas į L. Bryanto ar L. Jameso ekipas, tačiau taip pat dalyvauja NBA „Visų žvaigždžių“ renginiuose.

Varžybų pabaigoje, esant rezultatui 50:50, Deividas turėjo progą mesti iš toli, tačiau nepataikė. Prireikė pratęsimo, kuriame priešininkų komandai pavyko pelnyti vienu tašku daugiau. „Gaila, kad nepavyko laimėti. Bet būti čia, iš arti stebėti NBA renginius ir žvaigždes – nepakartojama galimybė“, – įspūdžiais dalinosi D. Kumelis.

Nors ir nelaimėjusi Deivido komanda „The Intense“ džiaugėsi K. Bryanto dėmesiu ir patarimais. Jis nuo atsarginių suolelio stebėjo rungtynes, o per pertraukėles braižė derinius. „Kobė turi ir trenerio talentą“, – sakė D. Kumelis. Lietuvis buvo vienas iš išrinktųjų, kuriam pasisekė gauti K. Bryanto autografą.

„Tikimės, kad įspūdžiai ilgai neišblės ir gauta patirtis paskatins ateityje siekti geriausių rezultatų krepšinyje ir ne tik“, – teigė „The Coca Cola Company“ atstovė Ieva Lelešienė.

Netrukus po varžybų jaunieji talentai vyko stebėti NBA kylančių žvaigždžių rungtynių. „Sprite“ krepšinio projekto nugalėtojai iš Indijos, Puerto Riko, JAV, Kinijos, Meksikos, Filipinų, Kanados, Estijos bei Lietuvos dalyvavo ir kituose NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio renginiuose ir stebėjo rungtynes.

Naujausią informaciją galite sekti Facebook puslapyje http://www.facebook.com/SpriteTalentuKova

Parašykite komentarą