IT naujienos

CVservice.LT – nauja erdvė internete, skirta darbo ir darbuotojų paieškai

CVservice.LT – nauja erdvė internete, skirta darbo ir darbuotojų paieškai

Internete veiklą pradeda portalas „CVservice.LT“, padėsiantis rasti darbą įvairiems žmonėms – pradedant besimokančiais ir baigiant ilgametę patirtį sukaupusiais profesionalais.

Portalo išskirtinė savybė – naudojimo paprastumas. Visos reikalingos funkcijos vartotojui yra pateikiamos aiškiai ir yra lengvai prieinamos. Svarbi naujovė yra skirta darbdaviams – mokėti už skelbimų talpinimą nereikia. Įmonė gali talpinti tiek skelbimų, kiek nori. Vėliau, sulaukus kandidatų CV, suteikiama galimybė apsispręsti – apmokėti kandidatų atsiųstą informaciją ir gauti jų kontaktinius duomenis ar ne. Jei patikusių CV atsiųsta nebuvo, mokėti nereikia. Tokiu būdu darbdavys sutaupo darbuotojo paieškai skirtas lėšas.

Portale įdiegtos ir standartinės, daugeliui patikusios ir pripažinimo sulaukusios funkcijos. Darbo ieškantysis gali greitai susikurti patraukliai atrodantį gyvenimo aprašymą (CV), skaityti ir kandidatuoti į patikusius darbo vietas pagal skelbimus, rašyti motyvacinius laiškus. Portale yra sukaupta pakankamai didelė naudingų karjeros straipsnių bazė. Darbdaviai gali patogiai talpinti pasiūlymus apie laisvas darbo vietas ir sekti skelbimo statistiką, ieškoti potencialių darbuotojų CV duomenų bazėje. Paieška vykdoma pagal įvairius kriterijus, todėl atsirinkti ieškomus kandidatus yra paprasta ir taip taupomas laikas.

Kipras Raškevičius, projekto vadovas: „portalas „CVservice.LT“ orientuojasi į darbo ir karjeros galimybes tiek jaunam specialistui, tiek patyrusiam darbuotojui. Todėl pateikiami darbo pasiūlymai tiks įvairaus amžiaus žmonėms. Programuojant šią el. sistemą buvo stengiamasi palikti tik tas funkcijas, kurios yra svarbiausios. Didžiausias dėmesys buvo kreipiamas į naudojimo patogumą ir paprastumą. Teikiamų paslaugų kiekis, funkcijų įvairovė ateityje bus didinama. Siekiame, kad šis projektas taptų tiek darbo ieškančiųjų, tiek darbdavių kasdieniu pagalbininku.“

Visi – įmonės ir darbo ieškantieji yra kviečiami išbandyti naująją sistemą ir įsitikinti jos nauda.

Adresas internete: www.cvservice.lt, tel. pasiteirauti: +370 655 789 50.

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą