Verslas

„Colliers“ stiprina savo pozicijas rinkoje įsigydama UAB „Solid Real“

Nekilnojamojo turto paslaugų bendrovė „Colliers“ užbaigė UAB „Solid Real“ įsigijimo sandorį. Tikimasi, kad šis įsigijimas sustiprins „Colliers“ pozicijas Lietuvos rinkoje ir suteiks pagrindą tapti stipria Baltijos šalių regiono komercinio nekilnojamo turto konsultacijų paslaugų lydere.

Abi komandos tęs darbą su „Colliers“ prekės ženklu, o įmonės direktoriaus poziciją perima „Solid Real“ įkūrėjas ir vadovas Aurimas Astramskas, taip pat papildantis aktyvių partnerių gretas.

Kaip teigia Deniss Kairans, „Colliers“ Valdantysis partneris Baltijos šalyse, šis įsigijimas yra itin reikšmingas žingsnis, padėsiantis tolesnei „Colliers“ verslo plėtrai Lietuvoje.

„Dviejų patyrusių komandų susijungimas strategiškai sustiprins mūsų pajėgumus ir dar labiau pagilins kompetencijas, kurias galėsime pasiūlyti savo augančiam klientų ratui. Tiek verslui, tiek nekilnojamojo turto profesionalams vis rečiau veikiant lokaliai, turėsime puikią galimybę patvirtinti savo, kaip komercinio nekilnojamojo turto konsultacijų paslaugų lyderės Baltijos regione poziciją, su stipriomis komandomis visose trijose šalyse. Su didžiuliu malonumu sveikiname Aurimą ir jo talentingą komandą prisijungus prie „Colliers“ šeimos“, – teigia D. Kairans.

„Tiek „Solid Real“, tiek „Colliers“ komandos turi ambicingų plėtros planų, tad jų siekimas kartu yra racionalus ir apgalvotas žingsnis, padėsiantis pagreitinti šį procesą. Su dideliu entuziazmu pradedame naująjį etapą globalios ir tuo pačiu labai verslios kompanijos gretose, taip sukurdami dar daugiau pridėtinės vertės mūsų klientams ir darbuotojams“, – sako A. Astramskas.

Pasak kompanijos atstovų, pokyčiai įgyvendinti vadovaujantis aiškia strategija ir toliau auginti rinkos dalį. Sandoris leis partneriams Vilniaus biure visą dėmesį skirti teikiamų paslaugų plėtrai bei svarbių naujų paslaugų įvedimui.

Ramunė Aškinienė, iki šiol ėjusi „Colliers“ direktorės pareigas bei vadovavusi įmonės konsultacijų bei vertinimo departamentams, turės galimybę koncentruotis į konsultacijų ir vertinimo departamentų plėtrą. Sandra Jovaišaitė, komercinio turto tarpininkavimo departamento direktorė, toliau tęs strateginį šio departamento vystymą, plečiant esamas ir kuriant naujas paslaugas pagrindiniuose komercinio turto segmentuose. Įmonei itin svarbų pramonės ir logistikos paslaugų departamentą, vadovaudamas didžiausiai šios srities specialistų komandai Baltijos šalyse, ir toliau vystys Regimantas Kacevičius. Naujojo vadovo A. Astramsko atsakomybės apims sklandaus įmonės valdymo bei strateginės plėtros užtikrinimą.

Apie „Colliers“

„Colliers“ yra globali komercinio nekilnojamojo turto konsultacijų įmonė, Lietuvoje veikianti nuo 2005 metų. Įmonė teikia tarpininkavimo, konsultacijų bei turto vertinimo paslaugas. Užbaigus sandorį, įmonėje dirbs 24 ekspertai.

Pasauliniu mastu, būdama viena sektoriaus lyderių, įmonė vienija daugiau nei 18 tūkst. profesionalų 65 šalyse. „Colliers“ metinės pajamos sudaro apie 3,5 mlrd. Eur, o valdomas turtas viršija 41 mlrd. Eur.

Pranešimą paskelbė: Karina Bernadickaitė, UAB „INK agency“

Parašykite komentarą