Verslas

„CoInvest Capital“ investuoja į amortizatorių diagnostikos įrangos kūrėjus „LABA7“

Rizikos kapitalo fondas „Coinvest Capital“ kartu su Lietuvos verslo angelų tinklo LitBAN nariais į Lietuvoje įkurtą amortizatorių diagnostikos įrangos kūrimo ir gamybos bendrovę „LABA7“ investuoja 640 tūkst. eurų. „LABA7“ per trumpą savo gyvavimo laiką jau spėjo patekti tarp 3-jų geriausių amortizatorių testavimo bei aptarnavimo įrangos gamintojų pasaulyje. Investicija bus skirta toliau plėsti savo veiklą auginant komandą ir tobulinant bei kuriant naujus įrenginius.

Kaip teigia „LABA7“ įkūrėjai Andrius Liškus, Andrius Petkauskas bei Marius Ramanauskas, investicijų paieška nebuvo labai aktyvi, tačiau sulaukus susidomėjimo iš LitBAN narių bei pabendravus su „Coinvest Capital“ gana greitai pavyko rasti bendrą kalbą.  

„Šios investicijos padės mums žengti platų žingsnį ambicingų tikslų link – norime tapti lyderiais dviračių, motociklų ir automobilių sporte bei populiarinti Lietuvos vardą. Toliau tobulinsime jau turimus produktus, tačiau, svarbiausia, kad dabar turėsime daugiau galimybių kurti naujus produktus, greičiau auginti komandą bei skirti biudžetą rinkodarai. To neišvengiamai reikia norint, kad taptume pasirinkimu Nr. 1,”, – sako įmonės vadovas A. Liškus.

„Buvo labai įdomu praverti duris į itin specifinį automobilių ir motociklų sporto pasaulį, kuriame „LABA7“ komanda jaučiasi lyg namuose. Atrodytų, kad bendrovė veikia labai siauroje nišoje, tačiau jų žinios ir patirtis yra raktas, galintis atrakinti ir naujų rinkų, ir naujų sričių duris. Įmonė jau turi aukščiausios kokybės produktų, todėl investuotojams lieka paremti, patarti ir padėti jai plečiant savo veiklą ir didinant žinomumą“, – sako Viktorija Vaitkevičienė, „CoInvest Capital“ vadovė.

Pasaulinėje rinkoje aktyviai dirbanti lietuviška bendrovė „LABA7“ jau yra pelniusi pasaulio dviračių, motociklų bei automobilių sporto lyderių pripažinimą. Įmonės gaminamus amortizatorių diagnostikos ir reguliavimo stendus, spyruoklių matavimo  bei vakuuminio amortizatorių užpildymo įrengimus  naudoja tokie pasaulio lyderiai kaip FOX, „ZF Sachs“, „SR Suntour“ ir kiti. Nuo kitų metų „LABA7“ įrenginiai bus naudojami visuose oficialiuose didžiausio Europos motociklų gamintojo KTM serviso centruose.

Daugiau apie bendrovę „LABA7“ galima rasti čia:

Investicija į „LABA7“ buvo atlikta pagal finansinę priemonę „Koinvesticinis fondas II, finansuojamas iš Europos regioninės plėtros lėšų“. Ši priemonė yra viena iš trijų „CoInvest Capital“ įgyvendinamų priemonių. Daugiau informacijos apie fondą http://www.coinvest.lt .

Daugiau informacijos:
Viktorija Vaitkevičienė
„CoInvest Capital“ vadovė
El. p.: viktorija.vaitkeviciene@coinvest.lt
Tel.: 8 629 16488

Pranešimą paskelbė: Ineta Stravinskaitė, Publicum Financial Communications, UAB

Parašykite komentarą