Verslas

„Citadele“ bankas savaitgalį vykdys IT sistemos atnaujinimo darbus

„Citadele“ bankas, siekdamas sukurti patikimą pagrindą tolesnei skaitmeninių paslaugų plėtrai, tęsia banko IT sistemos atnaujinimą ir informuoja, kad nuo rugpjūčio 14 d. 00.00 val. iki rugpjūčio 15 d. 12.00 val. klientai negalės atlikti mokėjimų interneto banke, mobiliojoje programėlėje ir banko skyriuose. Planuojama, kad bankomatai ir atsiskaitymai banko kortelėmis veiks kaip įprastai.

„Citadele“ bankas rekomenduoja klientams planuojamus lėšų pervedimus atlikti iš anksto (iki rugpjūčio 13 d. 17.00 val.) arba jau pasibaigus atnaujinimo darbams.

IT sistemos atnaujinimo metu į „Citadele“ banko klientų sąskaitas mokėjimai, atliekami iš kitų bankų sąskaitų, taip pat bus pradėti vykdyti užbaigus atnaujinimo darbus.

Išsamiau apie tai, kaip bankas teiks paslaugas IT sistemos atnaujinimo metu, skaitykite „Citadele“ interneto puslapyje.

Apie „Citadele“ banką: JAV kapitalo „Citadele“ grupė yra valdoma iš Latvijos, jos pavaldžiosios įmonės ir filialai veikia Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje. Pagal turto vertę „Citadele“ yra antras didžiausias komercinis bankas Latvijoje. „Citadele“ siekia modernizuoti bankininkystės sektorių ir suteikti daugiau galimybių žmonėms ir verslui visose Baltijos šalyse. Be klasikinių bankininkystės sprendimų, „Citadele“ klientams siūlo įvairias paslaugas, paremtas naujos kartos finansinėmis technologijomis, įskaitant modernią mobiliąją programėlę, bekontakčius ir momentinius mokėjimus. „Citadele“ bankas pirmasis Baltijos šalyse pasiūlė galimybę atsidaryti banko sąskaitą atsisiuntus mobiliąją programėlę ir pasidarius asmenukę, taip pat bekontakčius mokėjimus išmaniuoju žiedu.

Pranešimą paskelbė: Aistė Švedaitė, UAB ADVERUM

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą