Verslas

„Carlsberg“ Baltijos šalyse komandos gretas pastiprino nauja žmogiškųjų išteklių direktorė

Tarptautinė „Carlsberg“ grupė, kuriai priklauso ir pirmaujanti gėrimų pramonės įmonė šalyje „Švyturys-Utenos alus“, stiprina vadovų komandą. Nuo rugpjūčio mėnesio žmogiškųjų išteklių (HR) direktorės pareigas visose trijose Baltijos šalyse, įskaitant ir Lietuvą, pradeda eiti naujoji žmogiškųjų išteklių direktorė Elina Aščuka.

Pasak Baltijos šalių „Carlsberg“ vadovo Rolando Viršilo, naujosios žmogiškųjų išteklių direktorės kompetencijos reikšmingai prisidės prie sėkmingų įmonių rezultatų, vidinio kompanijos vystymo ir tobulėjimo.

„Mes labai džiaugiamės, kad Elina prisijungs prie „Carlsberg“ komandos Baltijos šalyse. Naujajai žmogiškųjų išteklių direktorei ši specifinė darbo rinka Baltijos šalyse yra puikiai pažįstama, todėl, tikiu, kad tai padės jai dar greičiau įsitvirtinti naujose ir svarbiose įmonės pareigose. Esu tikras, kad sukauptos žinios bus labai naudingos toliau kryptingai siekiant įmonės tikslų – būti geidžiamu darbdaviu ir vystyti laimėtojų kultūrą – kas padės įmonei toliau stiprinti savo pozicijas Baltijos šalių rinkoje“, – komentuoja R. Viršilas.

„Žmogiškųjų išteklių srityje specializuojuosi 20 metų, per kuriuos dirbau įvairiuose sektoriuose – nuo bankininkystės iki viešojo maitinimo. Nepaisant skirtingos įmonių dinamikos ir sektorių specifikos, dideli tikslai ir iššūkiai įmonėse yra panašūs – konkurencingumas darbo rinkoje, patrauklaus darbdavio įvaizdžio kūrimas ir sveikos vidinės kultūros užtikrinimas. Esu tikra, kad kartu pasieksime „Carlsberg“ išsikeltus tikslus ir toliau stiprinsime lyderio pozicijas Baltijos šalių rinkoje“, – teigia E. Aščuka.

E. Aščuka pastaruoju metu ėjo žmogiškųjų išteklių ir mokymų direktorės pareigas „Premier Restaurants Baltics („McDonald’s“) Baltijos šalių komandoje.

 „Carlsberg“ Baltijos šalių įmonėse: Estijoje „Saku“, Latvijoje „Aldaryje“ ir Lietuvoje „Švyturyje-Utenos aluje“ dirba beveik 1000 darbuotojų.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą