Verslas

cargoGO stirprina savo pozicijas Lietuvoje ir investuoja 3,8 mln. eurų į verslo plėtrą

„Citadele“ bankas suteikė 3,8 milijonų eurų paskolą cargoGO įmonių grupei, kuri planuoja panaudoti finansavimą kuriant naują vairuotojų mokymų centrą, teikti vairuotojų apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas. 1,2 milijonų eurų iš banko suteikto finansavimo bus skirti naujų vilkikų lizingui.

„Logistikos sektorius yra vienas svarbiausių šalies ekonomikos gyvybingo ir vystymo šaltinių. Tuo pačiu tai yra ir vienas sudėtingiausių verslų, todėl džiugu, kad cargoGO visus šio sektoriaus iššūkius sėkmingai sprendžia jau 20 metų. Neabejoju, kad mūsų finansavimas suteiks daugiau galimybių stiprinti pozicijas rinkoje ir sėkmingai vykdyti veiklos plėtrą,“ – sako Vaidas Žagūnis,  „Citadele“ banko valdybos narys ir Verslo bankininkystės tarnybos vadovas Baltijos šalims.

cargoGO už banko suteiktą paskolą įsigijo 7 000 kv.m. patalpas Vilniaus mieste, Minsko plente, kuriose bus kuriamas mokymų centras kartu suteikiant vairuotojams kitas kompleksines – apgyvendinimo, maitinimo, parkavimo – paslaugas, kurios leistų užtikrinti kokybišką poilsį bei pasiruošimą darbui.

 „Nors sandoris įvyko dar prieš paskelbiant ekstremalią situaciją tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje, esame pasiruošę iššūkiams ir šį projektą įgyvendinti. Turime puikiai dirbančią komandą, aiškius procesus. Tai leidžia drąsiau priimti greitus sprendimus ir puikiai prisitaikyti prie rinkos pokyčių. Kaip ir daugumoje logistikos kompanijų, taip ir mūsų, didžiąją dalį vairuotojų sudaro ne Lietuvos gyventojai, todėl kiekvieną savaitę vykdant sudėtingą vairuotojų išleidimą į reisus, turime ne tik užtikrinti, kad vairuotojai atnaujintų savo žinias ir įgūdžius, bet kad ir pailsėtų bei būtų pasiruošę darbui. Pastebėję, kad tai tiesiogiai koreliuoja su vairuotojų darbo kokybe, nusprendėme imtis veiksmų ir užtikrinti, kad viena iš svarbiausių mūsų verslo grandžių turėtų visas įmanomas galimybes atlikti savo darbą kokybiškai. Patirtis rodo, kad investicijos gerinant darbuotojų darbo kokybę ir užtikrinant jiems geriausias darbo sąlygas, atsiperka. Todėl neabejoju, kad šis sprendimas leis toliau sėkmingai vystyti verslą. Taip pat dalį gauto finansavimo esame numatę skirti transporto priemonių atnaujinimui, siekiant optimizuoti kaštus ir veiklą vykdyti mažiau taršos aplinkai keliančiais vilkikais,“ – sako didžiausios grupės įmonės „cargoGO Logistics“ generalinis direktorius Donatas Butinavičius.

Daugiau kaip 20 metų logistikos sektoriuje veikianti cargoGO įmonių grupė yra sukūrusi daugiau kaip 750 darbo vietų, valdo 350 vilkikų ir sunkvežimių, 200 tentinių bei kietašonių priekabų, virš 100 mikroautobusų parką. cargoGO klientai – TOP 20 Europos logistikos įmonių. 99% užsakymų gaunama iš Vakarų Europos. Centrinė būstinė yra įsikūrusi Vilniuje, taip pat cargoGO turi savo distribucinių vietinių pervežimų centrą Kaune.

Apie „Citadele“ grupę

„Citadele“ misija yra modernizuoti bankų sektorių ir suteikti daugiau galimybių fiziniams asmenims bei įmonėms visose Baltijos šalyse. Greta klasikinių bankininkystės produktų „Citadele“ bankas savo klientams siūlo ir įvairias paslaugas, pagrįstas naujos kartos finansinėmis technologijomis, įskaitant modernią mobiliąją programėlę, bekontakčius ir momentinius mokėjimus, galimybę atsidaryti sąskaitą padarius asmenukę ir mokėjimus mobiliaisiais numeriais.

Latvijoje „Citadele“ bankas yra trečias pagal dydį bankas pagal klientų skaičių ir antras pagal verslo klientų skaičių. „Citadele“ grupė yra valdoma iš Latvijos, o jos patronuojamosios įmonės ir filialai veikia Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje.

2019 metais „Dive“ grupė, viena iš pirmaujančių klientų aptarnavimo vertinimo ir gerinimo įmonių Vidurio ir Rytų Europoje, pripažino „Citadele“ banką geriausią klientų aptarnavimą užtikrinančiu banku Latvijoje ir antruoju geriausiu banku Lietuvoje. 

Apie cargoGO

cargoGO vardu veikianti įmonių grupė vykdo vietinių ir tarptautinių krovinių pervežimo keliais veiklą Europoje, taip pat yra teikiamos ir siuntų gabenimo paslaugos. Įmonių grupės istorija prasidėjo 2000 metais nuo vietinių siuntų gabenimo paslaugos, o cargoGO prekės ženklas logistikos sektoriuje yra žinomas nuo 2006 metų.

Aukšti paslaugos kokybės standartai, nepriekaištingas klientų aptarnavimas, modernios technologijos, motyvuota komanda, greiti problemų sprendimai leidžia garantuoti klientams aukštos kokybės krovinių gabenimo keliais Europoje paslaugas ir būti patraukliu darbdaviu logistikos sektoriuje bei vykdyti plėtros žingsnius sud4tingomis rinkos sąlygomis Europos rinkoje.

Nuotraukoje iš kairės: „Citadele“ banko valdybos narys ir Verslo bankininkystės tarnybos vadovas Baltijos šalims Vaidas Žagūnis,  „cargoGO Logistics“ generalinis direktorius Donatas Butinavičius, „cargoGO Logistics“ valdybos narė Jūratė Butinavičienė, „Citadele“ banko Lietuvos filialo vadovas Vaidotas Gurskas, „Citadele“ banko Stambių verslo klientų projektų vadovas Vaidas Akulevičius

Pranešimą paskelbė: Rasa Petruškevičiūtė, AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas

Parašykite komentarą