Nekilnojamas Turtas

Butų pardavimas Klaipėdoje: kokie sprendimai turėtų būti priimti, norint kuo greičiau parduoti?

Butų pardavimas Klaipėdoje – ypač dažnas reiškinys. O, ar galėtų būti kitaip – juk šis miestas – vienas didžiausių mūsų šalyje, tad ir NT rinka – taip pat didelė ir nuolat kintanti. Tačiau net ir tai, kad šis procesas vykdomas labai dažnai, dar nereiškia, kad pirmą kartą su juo susiduriantieji, greitai ir lengvai randa atsakymus į visus su juo susijusius klausimus. Pavyzdžiui, daugelis būstą pageidauja parduoti kuo greičiau, tačiau nežino, kokius sprendimus derėtų priimti. O jų tikrai yra, tad kviečiame su jais susipažinti. 

Kuo daugiau sklaidos kanalų

Jei nusprendėte parduoti butą ir norite tai padaryti kuo greičiau, savaime suprantama, turėsite paskelbti žinią apie savo ketinimus, t.y., tiesiog patalpinti skelbimą apie parduodamą būstą. Tačiau svarbiausia nepamiršt, kad kuo plačiau ši žinia bus paskelbiama, tuo didesnė auditorija bus informuojama bei pasiekiama, taigi, tikimybė, kad greitai atsiras jūsų butą norintys įsigyti asmuo, bus kur  kas didesnė. Taigi, belieka tik pridurti, kad sklaidos kanalų turėtų būti kuo daugiau: talpinkite skelbimą į kuo daugiau portalų; praneškite apie tai savo fb draugams ir paprašykite jų pasidalinti skelbimu; taip pat praneškite šią žinią ir kitų socialinių tinklų paskyrose. 

Užsakykite turto vertinimo paslaugą

Pageidaujantiems, kad butų pardavimas Klaipėdoje būtų sklandus ir greitas, derėtų užsakyti ir turto vertinimo paslaugą. Ji, visų pirma, naudinga todėl, kad bus nustatyti nt rinkos vertė, tad jūs būsite tikri, kad buto neparduodate už nepagrįstą kainą, o tai reiškia, kad ir pirkėjas greičiau atsiras. Na, ir, žinoma ši paslauga taip pat yra naudinga dar ir todėl, kad būsite tikri, kad butas neparduosite žemesne kaina nei iš tiesų derėtų. Daugiau informacijos rasite untu.lt. 

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats

Parašykite komentarą