Nekilnojamas Turtas

Būsto pirkėjai Kaune ieško ekologiškų ir ekonomiškų butų

  

Kaune startavo vienas pirmųjų Lietuvoje nulinių šildymo kaštų butų projektas, kuriam nenaudojamas iškastinis kuras.

“Stebint naujosios kartos pirkėją, tenka derintis prie naujo suvokimo apie būstą kaip gyvenimo būdo propagavimą. Pirkėjai nėra abejingi ekologijos tendencijoms ir įgyvendina tai atsisakydami dujinio ar kito iškastinio kuro šildymo NT projektų”, – sako įmonės Bimera Eko direktorius Regimantas Pupelis.

Esant didelei būsto pasiūlai, pirkėjai ieško keleto dalykų: patogios vietos mieste, mažų eksploatavimo išlaidų ir sąlyginai optimalaus buto dydžio.

Naujasis projektas Lampėdžių vilos įgyvendinamas tarp Romainių ąžuolyno ir Lampėdžių ežero Kaune. Šis žalias rajonas pats prašosi ekologiškų namų naujiems gyventojams. Šiuo metu statomos A+ klasės Lampėdžių vilos turi geoterminį šildymą, kuris yra sujungtas su saulės baterijomis ir į aplinką neišmeta anglies dioksido. Toks projektas – vienas pirmųjų Lietuvoje ir įdomus dėl geoterminio šildymo žiemą ir vėsinimo vasarą, naudojant tas pačias žaliąsias technologijas – amžinas 60 metrų gręžinys atneša šilumą arba vėsą iš žemės gelmių. Dėl šios priežasties buto temperatūra išlieka stabili vasarą ir žiemą, o buto šildymo išlaidos – minimalios. Šių naujų būstų šildymas ir šaldymas nemokamas – jums bute nereikės nei dujų katilo, nei kondicionieriaus.

Šilumos siurblys turintis 20 metų garantiją, gyvenimo garantiją turintis gręžinys ir saulės baterijos – leidžia pamiršti buities rūpesčius.

Tai dviejų nedidelių namų, po penkiolika butų kompleksas. Šiuo metu butų baigtumas yra 85 procentai. Vyksta apželdinimo ir gerbūvio darbai.

Daugiau informacijos:

Sigitas Sidaravičius, pardavimų vadovas 869432277,

Regimantas Pupelis, direktorius 860331333

Pranešimą paskelbė: Sigitas Sidaravičius, Bimera eko

Parašykite komentarą