Nekilnojamas Turtas

Būsto energijos taupymo agentūra pristato rinkoje analogų neturinčią metodinę priemonę

Būsto energijos taupymo agentūra, bendradarbiaudama su ekspertais parengė „Pastatų modernizavimui skirtų tipinių detalių, priemonių ir techninių sprendinių katalogą“. Pagrindinis šio katalogo tikslas – remiantis Lietuvos ir kitų šalių pastatų atnaujinimo patirtimi bei įvairių mokslinių tyrimų duomenimis pateikti pastatų modernizavimui skirtų tipinių detalių, priemonių ir visų galimų techninių sprendinių būdus.

Naujajame kataloge detaliai ir išsamiai pristatomi visi galimi pastato atnaujinimo sprendiniai – nuo išorinių sienų, cokolių ir rūsio, stogo konstrukcijų apšiltinimo, langų ir durų montavimo, balkonų ir lodžijų stiklinimo iki pastatų vėdinimo, vandentiekio, buitinių nuotekų, lietaus nuotekų sistemų atnaujinimo.

Katalogas yra skirtas projektuotojams, rangovams, eksploatuotojams, administratoriams, o taip ir kitiems renovacijos proceso dalyviams. 

„Šis katalogas – tai dar vienas svarbus žingsnis gerinant daugiabučių namų renovacijos kokybę. Esu įsitikinęs, jog naujasis katalogas pasitarnaus kaip priemonė, padėsianti pasirinkti optimaliausius konstruktyvinius sprendinius ir užtikrinti maksimalius modernizavimo darbų rezultatus,“ – tvirtina Būsto energijos taupymo agentūros direktorius Valius Serbenta.

Pasak V. Serbentos, svarbu pažymėti ir tai, jog kataloge pateikiami sprendiniai aktualūs tiek projektavimo etape, tiek įgyvendinant rangos darbus, tiek užtikrinant tinkamą techninę priežiūrą.

Elektroninę katalogo versiją galite rasti http://www.betalt.lt/mokymai/metodine-medziaga/ .

Pranešimą paskelbė: Eglė Pliuskuvienė, VšĮ „Būsto energijos taupymo agentūra”

Parašykite komentarą