Verslas

Borjomi Flavored Water*. Pirmoji legendinio prekės ženklo naujiena iš gamtos atskleista Jolitos Vaitkutės kurtuose paveiksluose

Parduotuvių lentynose jau kurį laiką galima rasti naująjį Borjomi Flavored Water*, sukurtą natūralaus mineralinio vandens „Borjomi“ pagrindu su uogų, vaisių ir žolelių natomis. Pristatyti  keturi naujo produkto skonių deriniai stilingose ​​aliuminio skardinėse – su citrusais ir imbieru, vyšnioms ir granatais, žemuogėmis ir artemisija, žaliąja citrina ir kalendra – stebina netikėtais skonių deriniais. Bendradarbiaujant su menininke Jolita Vaitkute, naujojo produkto pristatymui, buvo sukurti du paveikslai, perteikiantys natūralų ryšį su gamta.

Miesto gyvenimas reikalauja daug energijos. Didesnis triukšmo lygis,  intensyvus tempas, gaivaus oro stoka skatina ieškoti atgaivos gamtoje. Todėl pagrindinė kampanijos idėja buvo susieti mieste gyvenančius žmones su gamta, leisti jiems pasijusti arčiau natūralumo, įkvepiant ir gurkšteliant keturių skirtingų skonių Borjomi Flavored Water*. Naujasis produktas – puiki alternatyva saldiems gėrimams. Juose nėra cukraus ir konservantų, tik natūralios kvapiosios medžiagos ir ekstraktai, o pagrindą sudaro natūralus mineralinis vanduo „Borjomi“, turintis mažesnį mineralų kiekį.

Vizualiai perteikti Borjomi Flavored Water* produkto aromatą, kuris pirmiausia juntamas atidarius skardinę, puikiai pavyko menininkei Jolitai Vaitkutei. Ji sukūrė paveikslus, perteikiančius produkto natūralumą.

„Dirbdama su naujuoju Borjomi Flavored Water* produktu pirmiausia galvojau apie tą jausmą, kurį man sukėlė gėrimas. Ryškus kvapo pojūtis lydimas švelnaus skonio pirmiausia kėlė ryškių vaisių ir uogų kvapų uodimo, būvimo gamtoje bei miško gaivos asociacijas. Tai norėjau perteikti ir vizualuose. Šokanti moteris ir uodžiantis kvapą veidas iš lapų, gamtos gėrybių ir kvapų ingredientų tarsi neapčiuopiami. Jie sudėlioti iš atskirų dalių. Atvaizdą sudaro tik apžvelgti visumoje. Toks ir gėrimo pojūtis. Kvapas ir skonis susijungia į netikėtą patirtį. Kurdama vizualus išbandžiau net keletą technikų, kol atradau jiems geriausiai tinkančią, o pats procesas nuo pradinės idėjos iki galutinio išpildymo truko net kelis mėnesius.“ – dalinasi menininkė Jolita Vaitkutė.

Borjomi Flavored Water* natūralumas išlaikytas visame gamybos procese. Tam naudojama speciali „Infuzijos“ technologija: aukštu slėgiu į mineralinio vandens srovę įpurškiami natūralūs aromatai ir ekstraktai. Visi ingredientai yra aukštos kokybės, gaunami tik iš vaisių, uogų ir žolelių. Aliuminio skardinė nepraleidžia oro bei šviesos, todėl puikiai išlaiko visas gėrimo savybes. Tik reikėtų nepamiršti vieno nedidelio, tačiau svarbaus patarimo: prieš mėgaudamiesi naujuoju Borjomi Flavored Water*  jį atvėsinkite. Tuomet jau galite stilingai ir šiuolaikiškai mėgautis vasariška gaiva!

* Gazuotas skirtingų skonių stalo vanduo, pagamintas natūralaus mineralinio vandens „Borjomi“ pagrindu.

Daugiau informacijos:

https://www.borjomi.com/lt/#0

https://www.facebook.com/BorjomiLietuva/

https://www.instagram.com/borjomi.lt_official/?hl=en

Pranešimą paskelbė: Rūta Čičiurkaitė, IDS BORJOMI EUROPE

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą