Verslas

„Bolt Food“ maisto pristatymo paslauga pradedama Mažeikiuose: kviečia ir papildomai užsidirbti

Pusantrų metų Lietuvoje veikianti maisto pristatymo į namus platforma „Bolt Food“ paslaugą ima teikti vis daugiau šalies miestų. Vos prieš mėnesį platforma tapo prieinama Marijampolėje, o nuo gegužės 17 d. „Bolt Food“ kurjeriai maistą pristato ir Mažeikiuose.

Maistą tieks 10 maitinimo vietų

„Bolt Food“ plėtrą Mažeikiuose lėmė jau esamų platformos partnerių susidomėjimas maisto pristatymo paslauga šiame mieste. Kol kas Mažeikių gyventojai galės patiekalus užsisakyti iš dešimties Lietuvoje populiarių restoranų tinklų bei vietinių maitinimo įstaigų.

„Džiaugiamės, kad ir Mažeikiuose atsiranda vis daugiau paslaugų, kurios patogiai ir greitai padeda pasiekti klientus. „Bolt Food“ platforma ypač patraukli tuo, kad savo mylima kava nuo šiol bus galima mėgautis užsisakius iš bet kurios vietos Mažeikiuose ir net 15 kilometrų nuo jų“, – sako prie platformos prisijungusios kavinės „Kavos terasa“ vadovė Dovilė Karvauskienė.

Visą gegužę „Bolt Food“ maisto pristatymas iki 1 km atstumu Mažeikiuose bus nemokamas. Norintiems naudotis šia paslauga tereikia atsisiųsti paprastą, lengvai naudojamą programėlę „Bolt Food“. Atsižvelgiant į žmogaus buvimo vietą, pirmiausia ji nurodys restoranus, iš kurių maistas būtų pristatomas greičiausiai.

Siūlo ir papildomai užsidirbti

„Bolt Food“ plėtros vadovas Baltijos šalyse Ruslanas Savičius pažymi, kad maisto pristatymo paslauga naujame mieste tampa ne tik nauja galimybe restoranams pasiekti daugiau klientų, bet ir leidžia vietos gyventojams papildomai užsidirbti. Tai galima padaryti, tampant savarankiškai maisto pristatymo paslaugą teikiančiu kurjeriu.

„Tai ypač svarbu šiuo laikotarpiu, kai didelė dalis gyventojų vis dar negali pilnai grįžti į darbą ar yra jo netekę. Todėl tapti kurjeriu ir teikti paslaugą, kada pačiam norisi, gali būti puiki papildomo uždarbio galimybė. Be to, kurjerio veiklai net nebūtinas automobilis: puikiai tinka dviratis, nereikalaujantis papildomų išlaidų ir ypač populiarus šiltuoju metų laiku“, – atkreipia dėmesį R. Savičius.  

„Bolt Food“ programėlė veikia jau aštuoniuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ir Mažeikiuose. Šiuose miestuose gyventojai taip pat gali naudotis ir „Bolt“ pavėžėjimo bei elektrinių paspirtukų nuomos paslaugomis.

Apie „Bolt“ 

„Bolt“ – Europoje lyderiaujanti susisiekimo platforma, kurios pagrindinis tikslas – įperkamas, patogesnis ir patikimesnis keliavimas mieste. Kompanijos teikiamų paslaugų sąraše – pavėžėjimas ir mikromobilumą gerinantys elektriniai paspirtukai bei dviračiai, maisto į namus ir siuntų pristatymas. „Bolt“  paslaugomis  šiuo metu naudojasi daugiau nei 50 mln. klientų 40 šalių Europoje ir Afrikoje. Įmonė veikia pagal „Žaliąjį planą“ ir yra įsipareigojusi mažinti savo automobilių paliekamą ekologinį pėdsaką, tad kiekviena kelionė su „Bolt“ – draugiška aplinkai. Elektrinių paspirtukų nuomos paslaugas „Bolt“ teikia aštuoniuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ir Mažeikiuose.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

Parašykite komentarą