Verslas

„Bolt Food“ į valgymo namuose „problemą“ pažvelgė kūrybiškai – užtiškusį maistą pavertė mados detale

Ant rūbų nutekėjęs padažas, ištryškęs pomidoras ar žymę palikęs burokėlis per pandemiją valgant namuose daug kam tapo puikiai pažįstamu reiškiniu. Todėl sparčiai auganti maisto pristatymo į namus platforma „Bolt Food“ į tai pažiūrėjo šmaikščiai ir sukūrė išskirtinius džemperius, priminsiančius laiką, kai visi restoranai buvo pilnai persikėlę į namus.

Karantino kasdienybę perkėlė į aprangą

„Bolt Food“ savo klientams pristato tris skirtingus džemperių dizainus, kurie sukuria padažu ir maisto gabaliukais aptaškyto rūbo iliuziją. Todėl atsiradusi nauja maisto dėmė tiesiog susilieja su apranga. Limituota laisvalaikio rūbų linija pavadinta „Namų Mada“ (angl. Home Couture).

„Pastaraisiais metais maisto užsakymas į namus tapo kone gyventojų kasdienybe. Ir ne paslaptis, kad savo erdvėje valgome visai kitaip nei restorane: maistu komfortiškai mėgaujamės ant sofos, apsirengę patogiausiais laisvalaikio rūbais, ant kurių neretai ištrykšta skaniausi padažai. Tai tapo vienu iš pandemijos simbolių, todėl nusprendėme pažvelgti kūrybiškai ir jį įamžinti“, – sako „Bolt Food“ maisto plėtros vadovas Lietuvoje Ruslanas Savičius.

Ribotos serijos džemperiai – dovana klientams

Neįprastą džemperių įvaizdį sukūrė „Bolt” grafikos dizaineriai. Ši nedidelė laisvalaikio rūbų linija – itin ribota. Todėl pandemijos tendencijas atspindinti apranga nebus parduodama ir bus dovanojama tik „Bolt Food“ klientams Baltijos šalyse.

„Galiausiai, per daugiau nei metus įpratus valgyti taip, lyg niekas nematytų, šiais džemperiais pasipuošę ištikimiausi mūsų klientai, užsisakę maisto ne tik į namus, galės ir toliau nesukti galvos dėl vienos kitos maisto dėmės“, – apie žaismingos rūbų kolekcijos idėją pasakoja R. Savičius.

Lietuvoje bus padovanota 150 džemperių, kuriuos klientai galės laimėti pirmąjį vasaros savaitgalį į namus užsisakydami maisto iš specialiai tam sukurtos restoranų kategorijos.

Šiuo metu „Bolt Food“ programėlė jau veikia aštuoniuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ir Mažeikiuose.

Apie „Bolt“ 

„Bolt“ – Europoje lyderiaujanti susisiekimo platforma, kurios pagrindinis tikslas – įperkamas, patogesnis ir patikimesnis keliavimas mieste. Kompanijos teikiamų paslaugų sąraše – pavėžėjimas ir mikromobilumą gerinantys elektriniai paspirtukai bei dviračiai, maisto į namus ir siuntų pristatymas. „Bolt“  paslaugomis  šiuo metu naudojasi daugiau nei 50 mln. klientų 40 šalių Europoje ir Afrikoje. Įmonė veikia pagal „Žaliąjį planą“ ir yra įsipareigojusi mažinti savo automobilių paliekamą ekologinį pėdsaką, tad kiekviena kelionė su „Bolt“ – draugiška aplinkai. Elektrinių paspirtukų nuomos paslaugas „Bolt“ teikia aštuoniuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ir Mažeikiuose.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

Parašykite komentarą