Bankai ir Draudimas

„BnP Finance“ pasitraukė iš Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos

Alternatyvaus finansavimo bendrovė „BnP Finance“, valdanti prekės ženklus „Bobutės paskola“, „Pop kreditas“ ir „BP Verslui“, pasitraukė iš Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos (LSVKA). Tokį bendrovės sprendimą lėmė nesutampantis bendrovės ir LSVKA požiūris į griežtinamą rinkos priežiūrą ir teisinį reguliavimą.

„BnP Finance“ pastebi, kad jau kurį laiką LSVKA pareiškimai ir veiksmai priežiūros institucijos atžvilgiu yra vis labiau konfrontaciniai, viešai skelbiama pozicija dažnai nėra derinama su visais Asociacijos nariais.

„BnP Finance“ visada siekė ir sieks laikytis Lietuvos banko ir kitų institucijų nustatyto veiklos reglamentavimo. Todėl Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos kuriama konfrontacija su priežiūros institucijomis neatitinka mūsų įmonės ilgalaikių strateginių tikslų. Mes siekiame dirbti skaidrioje ir atsakingoje vartojimo kreditų rinkoje, norime prisidėti prie šalies gyventojų finansinio raštingumo augimo ir manome, kad tam reikalingas konstruktyvus dialogas tarp priežiūros institucijų ir rinkos dalyvių“, – teigia „BnP Finance“ direktorė Aiva Remeikienė.

LSVKA yra informuota apie „BnP Finance“ pasitraukimą iš Asociacijos. Informavus apie pasitraukimą, „BnP Finance“ narystė teisiškai baigsis po 30 dienų, tačiau jau nuo sausio 12 d. bendrovė nebedalyvauja LSVKA procesuose. Aiva Remeikienė atsistatydino iš Asociacijos valdybos narės pareigų.

AB „BnP Finance“ – alternatyvaus finansavimo bendrovė, teikianti įvairias finansines paslaugas privatiems asmenims ir verslui. 2015 m. pirmąjį pusmetį bendrovės portfelis siekė 10,94 mln. Eur. „BnP Finance“ veiklą prižiūri Lietuvos bankas, bendrovės obligacijomis prekiaujama alternatyviojoje „First North“ rinkoje, kurią valdo „Nasdaq“. Kompanija įkurta 2009 m.

Parašykite komentarą