Verslas

Biurą Paupyje pasirinko žinomos komunikacijos agentūros

Biurą Paupyje pasirinko žinomos komunikacijos agentūros

Integruotos komunikacijos agentūra „INK agency“ ir skaitmeninės kūrybos agentūra „bigNow“ kursis Vilniaus senamiestyje bendrovės „Darnu Group“ atgaivinamame „Paupio“ rajone. Į naujas patalpas abiejų bendrovių darbuotojai iš biuro, kuriame dirbo kelerius metus, planuoja persikelti kitų metų vasarą.

Ieškant poreikius atitinkančių patalpų tarpininkavo nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Solid Real Advisors“.

Anot Kęstučio Gečo, „INK agency“ ir „bigNow“ agentūrų partnerio, pokyčius paskatino augančios komandos poreikiai ir šiuolaikiškos bei kūrybiškos aplinkos paieškos. Naujajame 430 kv. m. ploto biure bus įrengta apie 40 darbo vietų.

„Per kelerius pastaruosius metus „INK agency“ ir „bigNow“ komanda gerokai išaugo – nuo keliolikos iki kelių dešimčių darbuotojų. Plėsdami savo paslaugų spektrą, stiprindami savo pozicijas Baltijos šalyse didinome ir komandą. Per artimiausius metus planuojame augti ir toliau, o įsikūrę „Paupyje“ turėsime tam pakankamai erdvės“, – sako K. Gečas.

Jo teigimu, nors vis labiau įprastas tampa nuotolinis darbas, biuras, kuriame darbuotojai gerai jaučiasi ir gali efektyviai kurti, vis dar išlieka labai svarbus.

„Rinkdamiesi naujas patalpas norėjome, kad žmonėms biure būtų gera, kad aplinka nebūtų standartinė, nuobodi, „korporatyviška“, o priešingai – įkvėptų darbui. Baseinas biuro viduryje ar sėdmaišių zona nėra pagrindinis tikslas. Labiau siekiame maksimaliai naudingai išnaudoti visą erdvę tam, kad būtų patogu ir gera dirbti. Todėl planuodami biurą įtraukėme ir visus darbuotojus – diskutuojame, kokių erdvių norėtųsi, kaip turėtų būti išdėstytos darbo vietos, kad visiems būtų patogu“, – atskleidžia K. Gečas.

Vien patogaus biuro nebepakanka

Tačiau vien patogia biuro erdve visų šiuolaikinių specialistų poreikių neužtikrinsi. Anot K. Gečo, svarbu ir darbo vietos aplinka, galimybė turėti pasirinkimą, kur pavalgyti, išgerti kavos ar tiesios apsilankyti maisto prekių parduotuvėje, nusprendus pietauti terasoje ant pastato stogo.

„Paupys“ sudaro sąlygas ne tik įsirengti darbo erdves, kurios atitiktų mūsų viziją, tačiau kartu žavi darbuotojams svarbia infrastruktūra – Paupio Turgumi, pietų kavinėmis, sporto klubu, parkais, pasivaikščiojimų erdvėmis“, – pažymi K. Gečas.

„Darnu Group“ Turto valdymo direktorius Linas Savickas sako, kad būtent aplinkos daugiafunkciškumas yra vienas svarbiausių argumentų darbo erdvių ieškantiems nuomininkams, užtikrinantis jų pačių galimybes lengviau prisivilioti aukštos kokybės specialistų ir planuoti įmonės plėtrą.

„Kavinės, parduotuvės, kino teatras, turgus ar sporto klubas – visa tai yra paslaugų infrastruktūra, gerokai palengvinanti miestiečių gyvenimą senamiestyje, kai jos nereikia ieškoti kitame Vilniaus gale“, – pažymi L. Savickas.

Anot sandoriui tarpininkavusios „Solid Real Advisors“ bendrovės partnerio Aurimo Astramsko, tai jau trečia darbo erdvė, kurią padėjo išsirinkti komunikacijos agentūrai, ir per tą laiką jos poreikiai gerokai evoliucionavo.

„Šįkart ieškojome modernaus ir pažangaus pastato su aiškiu identitetu, kuris buvo labai svarbus kūrybinei agentūrai. Be techninių reikalavimų būtent kūrybinis aspektas – inspiruojanti, kūrybiniam darbui tinkama aplinka – tapo svarbiausiu kriterijumi. Tokius reikalavimus atitinkančių patalpų sostinės senamiestyje yra vos kelios, tad ant Vilnelės kranto besikuriantis „Paupys“ juos atitiko geriausiai“, – teigia A. Astramskas.

Parašykite komentarą