Laisvalaikis

„Big Brothers Big Sisters” sukurs balionų orkestrą

Gegužės 3 dieną skvere prie prezidentūros programos „Big Brothers Big Sisters” dalyviai sukurs balionų orkestrą. Dvi valandas (nuo 14 val.) vaikai, kartu su Didžiaisiais draugais gros iš balionų pagamintais instrumentais.

„Sunku įsivaizduoti, kaip išrandingai galima panaudoti balionus. Šeštadienį bus pagaminta daugybė spalvingų instrumentų, kuriais gali groti kiekvienas”, – sako viena iš programos „Big Brothers Big Sisters” koordinatorių Ieva Daniūnaitė.

Į žaismingą ir netradicinį „Big Brothers Big Sisters” muzikinį pasirodymą galės įsitraukti ir praeiviai. Pasak programos atstovų, norintiems groti kartu tereikės išpildyti vieną sąlygą – atsivesti arba tiesiog gatvėje susirasti draugą. Tokia sąlyga iškelta todėl, kad neturinčiam draugo iškils keblumų, norint pasigaminti instrumentą iš baliono. „Kaip ir kasdienybėje taip ir per mūsų rengiamą pasirodymą viską padaryti bus daug paprasčiau turint draugą”, – teigia I. Daniūnaitė.

Įspūdingas „Big Brothers Big Sisters” muzikinis žaidimas yra įtrauktas į Gatvės muzikos dienos programą.

„Big Brothers Big Sisters” – tai įvairiose pasaulio šalyse vykdoma programa, Lietuvoje Paramos vaikams centro pradėta įgyvendinti nuo 1995 metų. Programos esmė – tai vieno suaugusio ilgalaikis savanoriškas bendravimas su vienu vaiku, siekiant išugdyti vaiko atsakomybę, pasitikėjimą ir rūpinimąsi savimi bei kitais, padidinti vaiko atsparumą žalingai aplinkai, kad vaikas sustiprėtų vidumi, pagerintų santykius namuose, mokykloje, gatvėje.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Eglė Remeikaitė
Paramos vaikams centro
Ryšių su visuomene koordinatorė

Parašykite komentarą