Verslas

BGS ir „Smartwings“ pratęsė bendradarbiavimą Vilniaus, Rygos ir Talino oro uostuose

Tarptautinė antžeminių paslaugų, orlaivių degalų tiekimo ir logistikos paslaugų teikėja „Baltic Ground Services“ (BGS) paskelbė pratęsianti sutartį su Čekijos oro linijomis „Smartwings“. BGS ir toliau šioms oro linijoms teiks aviacinius degalus Vilniaus, Rygos ir Talino oro uostuose. Pradėjusios bendradarbiauti 2014 m., bendrovės savo partnerystę pratęsė dar metams, o naujoji sutartis įsigaliojo 2024 m. balandžio 1 d.

BGS grupės komercijos vadovas Vitalis Dūdys: „Su „Smartwings“ bendradarbiaujame jau dešimtmetį. Džiaugiamės galėdami tęsti ilgametę partnerystę, o sutarties atnaujinimą laikome abipusio pasitikėjimo, pagarbos ir pasitenkinimo ženklu“.

Lukas Benes, „Smartwings“ operacijų direktorius pabrėžia dešimtmetį trunkančią partnerystę: „Per šį ilgą laikotarpį kilo tiek mūsų reikalavimai tiekėjams, tiek lūkesčiai. Galiu nedvejodamas teigti, kad BGS visuomet ne tik pateisino, bet ir viršijo mūsų lūkesčius“.

Prie oro uostų, kuriuose BGS tiekia „Smartwings“ aviacinius degalus, Talinas prisijungė praėjusiais metais. Bendrovė taip pat neseniai pratęsė degalų tiekimo sutartis su Vengrijos oro linijų bendrove „Wizz Air“ ir Airijos oro linijų bendrove „Ryanair“.

BGS priklauso „Avia Solutions Group“ – didžiausiai pasaulyje ACMI paslaugų teikėjai, turinčiai 212 orlaivių parką. Grupės įmonės taip pat teikia įvairias kitas aviacijos paslaugas, pavyzdžiui, orlaivių priežiūros ir remonto, pilotų bei įgulų mokymo ir kitas.

 

Apie BGS: 

 BGS yra lyderiaujanti antžeminio orlaivių aptarnavimo įmonė, veikianti 10-yje oro uostų.

BGS priklauso „Avia Solutions Group“ — didžiausiai pasaulyje ACMI (orlaivių nuoma su įgula, technine priežiūra ir draudimu) paslaugas teikiančiai įmonių grupei, turinčiai 212 orlaivių parką. Grupei priklauso įmonės „SmartLynx Airlines“, „Avion Express“, „BBN Indonesia Airlines“, „KlasJet“, „Magma Aviation“, ir kitos. Grupės įmonės taip pat teikia įvairias aviacijos paslaugas, tokias kaip orlaivių remontas, pilotų bei įgulos mokymai, antžeminis aptarnavimas. „Avia Solutions Group“ dirba daugiau kaip 12,000 tūkst. profesionalų įvairiose pasaulio šalyse.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite: www.bgs.aero ir www.aviasg.com   

Pranešimą paskelbė: Silvija Šileikė, Avia Solutions Group

Parašykite komentarą