Verslas

BENU vaistinė žengė į elektroninės prekybos rinką

BENU vaistinių tinklas pradėjo veiklą elektroninėje erdvėje – gegužės pradžioje pristatyta BENU elektroninė vaistinė. Kaip teigia vaistinių tinklo direktorė Rasa Montvilė, ilgai brandintas projektas, į kurį investuota apie 200 tūkst. Eur, atvers elektroninės prekybos kanalą visose trijose Baltijos šalyse. BENU e. vaistinė Lietuvoje – pirmoji.

„Žingsniui į elektroninės prekybos rinką ilgai ir atsakingai ruošėmės. Ir nors pasaulinė koronaviruso pandemija ir šalyje paskelbtas karantinas tarsi skatino kuo skubiau klientams pasiūlyti galimybę vaistinių preparatų įsigyti neišeinant iš namų, negalėjome šio mums reikšmingo žingsnio žengti paskubomis. Turėjome atsižvelgti ir į konkurencinę aplinką bei klientų lūkesčius ir tam tinkamai pasiruošti. Mums tai naujas prekybos kanalas, tačiau gyventojams jau puikiai pažįstamas, todėl tikiuosi, kad apsipirkimas elektroninėje BENU vaistinėje bus toks pat sklandus, kaip ir bet kurioje kitoje mūsų fizinėje vaistinėje“, – sako Rasa Montvilė, BENU vaistinė Lietuva direktorė.

Vaistinių tinklo vadovė pastebi, kad karantinas pakoregavo ne tik gyventojų apsipirkimo parduotuvėse, bet ir vaistinėse Įpročius. Pastebima, kad poreikis įsigyti prekes iš vaistinių asortimento internetu išaugo.

„Kone du mėnesius trunkantis karantinas privertė verslus ieškoti naujų būdų, kaip pasiekti savo klientus ir išlikti rinkoje. Nors vaistinės nebuvo uždarytos ir veikė visą karantiną, jo pasekmes pajutome ir mes – klientų srautai persiskirstė, o kai kuriose vaistinėse ir sumažėjo. Karantino sąlygos švelninamos ir galime stebėti vis daugiau pirkėjų ir vaistinėse, tačiau įprotis naudotis alternatyviomis apsipirkimo galimybėmis ir laikytis socialinio atstumo išliks dar ilgai. Todėl manome, kad per karantiną išaugusi vaistinių preparatų, kosmetikos ir kitų medicininių prekių įsigijimo internetu paklausa kurį laiką nemažės. Galiausiai, daliai klientų e. vaistinė taps pagrindiniu apsipirkimo kanalu“, – kalba R. Montvilė.

BENU vaistinių tinklas į elektroninę rinką žengė visoje Lietuvoje. Užsakyti medikamentai, maisto papildai, kosmetikos ir medicinos prekės pristatomos visoje šalyje arba jas galima atsiimti bet kurioje BENU vaistinėje. Siekiant supaprastinti naudojimąsi e. vaistine, buvo pilnai integruota vaistinių tinklo kliento kortelė, todėl jos turėtojams nebereikia kurti papildomos paskyros.

Per artimiausius kelis mėnesius e. vaistinių tinklą planuojama plėsti į kitas Baltijos šalis – Latviją ir Estiją.

Pranešimą paskelbė: Jurgita Gižaitė-Tulabienė, UAB Headline agency

Parašykite komentarą