Verslas

„Barboros“ darbuotojai nustatytas koronaviruso atvejis

Rugpjūčio 2 dieną teigiamas COVID-19 testo rezultatas patvirtintas elektroninės parduotuvės „Barbora“ darbuotojai, kuri dirba sostinės „Maxima bazėje“ esančiame prekių surinkimo centre. Nuo praėjusio pirmadienio darbuoja nedirba ir izoliuojasi namie, o teigiamas testo rezultatas buvo gautas šiandien.

„Tenka apgailestauti, kad koronavirusas neaplenkė vienos iš mūsų darbuotojų. Darbuotoja jaučia peršalimo simptomus, tačiau bendra jos savijauta yra gera.  Šiuo metu mūsų prioritetas yra šios darbuotojos sveikata bei kitų darbuotojų ir klientų saugumas“, – teigė Andrius Mikalauskas, „Barboros“ direktorius.

Liepos 27 d. darbuotoja pasijuto blogai, darbovietėje jai buvo pamatuota temperatūra ir darbuotoja išleista namo. Nustatyti keturi artimą kontaktą su darbuotoja turėję pamainos darbuotojai – jie iškart išsiųsti izoliuotis namuose. Profilaktiškai visiems pamainoms darbuotojams bus atlikti testai.

„Barbora“ glaudžiai bendradarbiauja su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru. „Maximos“ prekybos tinkle laikomasi griežtų higienos reikalavimų: kelis kartus per dieną dezinfekuojami paviršiai, vežimėliai ir krepšeliai dezinfekuojami po kiekvieno naudojimo, klientai prie įėjimų gali dezinfekuoti rankas ir naudotis vienkartinėmis pirštinėmis. Artimiausiu metu „Barbora“ taip pat dezinfekuos  „Maxima bazėje“ esantį prekių surinkimo centrą ir jame esančią įrangą.

Šią savaitę „Barbora“ vėl grįžo prie karantino metu taikytų saugumo ir prevencijos priemonių. Ne tik grąžintos kaukės ir pirštinės darbuotojams, bet ir laikinai apribota galimybė klientams atsiskaityti už prekes tiesiogiai kurjeriui. Taip pat darbuotojams nurodyta laikytis saugaus 2 m atstumo. Imtis griežtesnių saugumo priemonių įmonę paskatino pradėjęs augti užsikrėtusiųjų koronavirusu šalyje skaičius. 

Pranešimą paskelbė: Mindaugas Biliauskas, UAB Headline agency

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą