Įvairenybės

„Barbora“ pristato naują paslaugą – prekes bus galima atsiimti neišlipant iš automobilio

Didžiausia Baltijos šalyse elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje pristato naują paslaugą – prekių pristatymą į automobilį (drive-in). Pirmąja Lietuvoje maisto pristatymo į automobilį paslauga pirkėjai galės pasinaudoti trumpam stabtelėję prie „Akropolio“ ir „Maxima bazės“ prekybos centrų Vilniuje, „Maxima bazės“ aikštelėje Kaune ir prie prekybos centro „Banginis“ Klaipėdoje.

„Nauja paslauga bus naudingiausia klientams, kuriems sudėtingiau suplanuoti savo grįžimo į namus laiką – „Barboros“ elektroninėje parduotuvėje užsakinėdami prekes su pristatymu į automobilį pirkėjai tiesiog nurodys anksčiausią planuojamą prekių atsiėmimo laiką, o atsiimti pirkinį galės bet kada iki 20 val.“, – „drive-in“ paslaugą pristato „Barboros“ direktorius Andrius Mikalauskas.

Prekių pristatymas į automobilį yra jau trečioji prekių atsiėmimo galimybė, kurią pirkėjams pasiūlė „Barbora“. Elektroninės parduotuvės kurjeriai pirkinius pristato į namus ar biurus, o „Vilniuje“ klientai taip pat gali pasinaudoti „Barboros“ pirkinių stotelių paslauga ir pasiimti prekes iš specialių terminalų.

„Svarbiausias elektroninės prekybos maistu privalumas klientui – laisvė patogiai valdyti savo laiką. „Barboroje“ jie gali užsisakyti prekes bet kada ir iš bet kur. Tad siūlydami įvairius prekių atsiėmimo būdus siekiame, kad tokią pačią laisvę jie turėtų ir atsiimdami pirkinius. Kol kas „drive-in“ paslauga yra pilotinis projektas, kurį planuojame plėsti, atsižvelgdami į pirkėjų poreikius, išsakomas pastabas“, – sako A.Mikalauskas.

Prekes „Barboroje“ užsisakiusiam ir atsiėmimo į automobilį galimybę pasirinkusiam pirkėjui atvažiavus į vietą tereikės, paspaudus nuorodą, gautą elektroniniu paštu ar sms žinute, patvirtinti savo atvykimą ir per kelias minutes pirkiniai bus pristatyti tiesiai į automobilio bagažinę.

Naudojantis „Barboros“ „drive-in“ paslauga užsisakyti bus galima bet kokias prekes, tačiau alkoholis į užsakymus įstatymų draudžiamomis valandomis nebus komplektuojamas. Užsisakant prekes į automobilį nebus taikomas prekių pristatymo mokestis, taip pat nebus minimalaus pirkinių krepšelio ribojimo.

Skaičiuojama, kad šiuo metu „Barboros“ paslaugomis Lietuvoje gali pasinaudoti daugiau nei milijonas gyventojų Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos regionuose. Lietuviškas maisto ir kasdienių prekių užsakymų internetu ir pristatymo į namus startuolis taip pat sėkmingai veikia Rygoje ir Taline.

Pranešimą paskelbė: Ieva Šimkūnaitė-Jansonienė, KPMS ir partneriai

Rekomenduojame
 
Kaunas Hockey ledo ritulys
 
Kaip serviruoti stalą gimtadienio šventei?
 
Kuo metalinės tvoros pranašesnės?
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose

Parašykite komentarą