Verslas

„Barbora“ plečia aptarnaujamas teritorijas didžiuosiuose miestuose – taps prieinama dar 100 tūkst. adresų

Elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ didina skvarbą didžiuosiuose miestuose – į adresų, kuriais gali būti pristatomos prekės į namus, sąrašą įtraukta 100 tūkstančių naujų adresų. Pasak e. komercijos įmonės vadovo Andriaus Ladausko, šie adresai daugiausiai apima naujus rajonus, kurie Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje iškilo per pastaruosius metus.

„Didieji miestai sparčiai plečiasi, nauji namai iškyla senesniuose rajonuose, kuriasi ir visiškai nauji kvartalai bei rajonai – tai naujai atsirandantys adresai, kurių mūsų duomenų bazėje nebuvo. Atnaujindami duomenų bazę iš viso įtraukiame 100 tūkstančių naujų adresų, dauguma jų – Vilniuje. Tai mums atveria visiškai naują potencialą toliau augti, nes tiek naujų klientų galės apsipirkti „Barboroje“ ir gauti prekes patogiai į namus. Matome, kad prekių pristatymas į namus išlieka populiariausiu prekių pristatymo būdu, tad didindami paslaugos prieinamumą tikimės po pandemijos toliau išlaikyti augimą“, – sako A. Ladauskas.

Norėdami užsiregistruoti e. parduotuvėje, klientai iš adresų duomenų bazės turi pasirinkti savo adresą. Duomenų bazėje yra adresai, patenkantys į „Barboros“ aptarnaujamą teritoriją, kuri apima ne tik miestus, bet ir jų aplinkinius rajonus, gyvenvietes. Pavyzdžiui, iš Vilniaus prekės vežamos klientams ir į Trakus, Lentvarį, Nemenčinę, Riešę.

Iki šiol, neradę savo adreso duomenų bazėje, klientai galėjo kreiptis į klientų aptarnavimo centrą. Tokiu būdu iki šiol taip pat buvo įtraukta naujų adresų, tačiau ne visiems gyventojams pasinaudojant tokia galimybe, duomenų bazė buvo iš esmės atnaujinta. Daug naujų adresų įtraukta tokiose gyvenvietėse prie Vilniaus kaip Brinkiškės, Avižieniai, Bajorai, Antežeriai, Račkūnai, prie Kauno – Akademija, Dievogala, prie Klaipėdos – Baukštininkai, Agluonėnai, Rokai ir kt. Jeigu ir po adresų sąrašo atnaujinimo gyventojai neras savo adreso, dabar jie galės užpildyti ir specialią formą e. parduotuvės puslapyje dėl adreso įtraukimo.

Pranešimą paskelbė: Jurgita Gižaitė-Tulabienė, BARBORA, UAB

Parašykite komentarą