Verslas

“Bankera” Ukrainai tiesia pagalbos ranką

“Bankera” Ukrainai tiesia pagalbos ranką

Rusijos pradėto atviro karo prieš Ukrainą akivaizdoje vis daugiau žmonių ir verslų solidarizuojasi ir vieningai teikia paramą Ukrainai ir jos piliečiams. Reaguodama į šiuos įvykius, „Bankera“ komanda nelieka abejinga – Ukrainos piliečiams teikia finansinę paramą ir siūlo savo paslaugas, kurios bus teikiamos nemokamai.

 

Esant įtemptai karinei situacijai, dėl kurios Ukrainos piliečiai yra priversti bėgti į kaimynines Europos valstybes, yra kaip niekad svarbu turėti tvarų priėjimą prie Europos mokėjimų sistemos. Siekiant užtikrinti šį poreikį, „Bankera“ kviečia Ukrainos piliečius naudotis jos siūloma banko sąskaitos alternatyva, mokėjimo paslaugomis ir “Visa” kortelėmis. „Bankera“ Ukrainą laiko Europos šeimos dalimi, todėl ukrainiečiams paslaugos bus teikiamos tokiomis pačiomis sąlygomis, kaip Europos Sąjungos piliečiams – fiziniams asmenims sąskaitos atidarymas, vidiniai pervedimai bei pervedimai į kitas Europos Sąjungos šalis bus vykdomi nemokamai. Darysime viską, kas įmanoma, kad tiems, kam paslaugų reikia labiausiai, jos būtų prieinamos greičiausiai.

 

Kartu su teisiniais partneriais – teisinių paslaugų kontora „NomadLaw“ – taip pat siūlome savo pagalbą steigiant Lietuvoje ar kitoje šalyje įmones, atidarydami sąskaitas bei teikiant teisines ir kitas verslo pradžiai ar jo perkėlimui reikalingas paslaugas. Esame pasiruošę padėti Ukrainos verslams sklandžiai tęsti savo veiklą Europoje.

 

Jau atidarėme sąskaitą Ukrainos žmonėms paramą renkančiai organizacijai VšĮ “Mėlyna ir Geltona” / Blue Yellow. Norintys šiai organizacijai paaukoti, tai gali padaryti aukas siųsdami į sąskaitą LT483550020000014662 (gavėjas VšĮ „Mėlyna ir Geltona“, gavėjo finansų įstaiga UAB „Pervesk“). „Bankera“ šiai organizacijai jau paaukojo 10 000 Eurų.

 

Palaikykime Ukrainos žmones tiek žodžiais, tiek darbais.

Pranešimą paskelbė: Tadas Dapšys, UAB BANKERA

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą