Verslas

„Baltic Mill“ įmonių grupėje – naujas vadovas

„Baltic Mill“ įmonių grupėje nuo 2020 m. lapkričio 23 d. vadovo pareigose pradeda dirbti Vygantas Reifonas, penkerius metus ėjęs grupės finansų direktoriaus pareigas. Jis pakeitė nuo 2016 m. įmonių grupei vadovavusį Andrėjų Cedroną.

A.Cedrono vadovavimo metu įmonių grupės pajamos stabiliai augo Baltijos šalių ir eksporto rinkose. Tai lėmė sėkmingai konsoliduoti verslai, pagerinti gamybos efektyvumo rodikliai bei naujų produktų vystymas. Naujojo vadovo tikslas – sėkmingai tęsti pradėtus darbus ir toliau auginti įmonių grupės pajamas.

„Džiaugiuosi į savo rankas perimdamas stiprios ir stabiliai augančios įmonių grupės vairą. Todėl strateginės kryptys bei keliami tiksliai nesikeičia: ir toliau didelį dėmesį skirsime asortimento ir naujų kategorijų plėtrai, turime ambicingų tvarios veiklos tikslų. Taip pat matau ir naujų galimybių bei potencialo rinkoje, todėl sieksiu užtikrinti stabilų grupės grynųjų pajamų augimą ir tolimesnę plėtrą“, –  teigė V. Reifonas.

„Baltic Mill“ pardavimai praėjusiais finansiniais metais augo 3 proc. ir pasiekė 56,7 mln. eurų. Tai lėmė sėkmingi makaronų, greitai paruošiamų košių, dribsnių, miltinių mišinių ir kruopų  pardavimai. Taip pat naujų produktų portfelio plėtra, investicijos į pridėtinės vertės produktų segmento vystymą bei augęs eksportas.  

„Baltic Mill“ įmonių grupė Lietuvoje valdo „Malsena Plius“, „Amber Pasta“. Taip pat jai priklauso Latvijos „Rigas Dzirnavnieks“ ir  Estijos „Balti Veski“ kompanijos.

Pranešimą paskelbė: Agnė Kalinkaitė, UAB Headline agency

Parašykite komentarą