Verslas

„BaltCap“ pardavė paslaugų nuomos bendrovę „Runway BPO“

Didžiausia Baltijos šalyse privataus ir rizikos kapitalo fondų valdymo bendrovė „BaltCap“ kartu su „Dasha Group AS“ didžiąją dalį Norvegijos bendrovės „Runway BPO“ akcijų pardavė tarptautinei paslaugų nuomos teikėjai „Webhelp“. „Runway BPO“ pardavimo sandoris užbaigtas šiandien, gegužės 18 dieną, Rygoje.

„Runway BPO“ yra sparčiai auganti BPO (business process outsourcing), arba paslaugų nuomos verslui teikimo, bendrovė.  

„Mes iš arti matėme, kaip į Baltijos regioną orientuota BPO paslaugų tiekėja virto rimtu Europos žaidėju, turinčiu savo padalinius Baltijos šalyse, Ukrainoje ir Ispanijoje. Per septynerius metus įmonė išaugo tris kartus, o jos augimas ir toliau vyksta dviženkliais skaičiais. Tai dar viena sėkmės istorija, kurią perleidžiame į šios srities lyderio rankas. Perleidžiame žinodami, kad „Runway“ šis sandoris atvers atveria naujas perspektyvas ir naujas galimybes jos vadovų komandai, kuri lieka įmonėje. Be tokios komandos ir mūsų partnerių iš Norvegijos pastangų ši istorija būtų kitokia“, – kalbėjo „BaltCap“ vadovaujantis partneris Simonas Gustainis.

Tai jau antrasis šiemet užbaigtas „BaltCap“ valdomų įmonių pardavimo sandoris – balandį „BaltCap“ baigė orlaivių aptarnavimo bendrovės „Magnetic MRO“ pardavimo procesą.

„Runway“ yra puikiai sutvarkyta verslo organizacija, susikūrusi nepriekaištingą paslaugų ir patirčių klientams teikimo reputaciją Skandinavijoje ir tarptautinėse rinkose. Mes džiaugiamės galėdami prisijungti prie kompanijos, jos vadovų komandos ir darbuotojų ir, tokiu būdu, išplėsti „Webhelp“ veiklos geografiją. Sandoris bus didelė paspirtis plėtrai Skandinavijos rinkoje“, – sakė vienas iš „Webhelp“ įkūrėjų Frédéricas Jousset.

Pardavėjų finansų patarėjas buvo Jungtinės Karalystės įmonė „Avendus Capital (U.K.) Pvt Ltd.“ ir teisės firma COBALT.

„Webhelp“ teikia paslaugų nuomos (BPO) paslaugas visame pasaulyje. Įmonė specializuojasi klientų patirties ir mokėjimų valdymo paslaugų tiekime, taip pat pardavimų ir rinkodaros paslaugų teikime balso, skaitmeniniuose kanaluose ir socialiniuose tinkluose. Turi daugiau nei 110 padalinių 33 šalyse, įmonėje dirba maždaug 40 000 žmonių. „Webhelp“ partneriai yra tokios garsios bendrovės kaip „Sky“, „Shop Direct“, „Bouygues“, „Direct Energie“, KPN, „Vodafone“, „La Redoute“, „Michael Kors“ ir „Valentino“. „Webhelp“ valdo bendrovės vadovai ir pasaulinė investicijų bendrovė KKR (Kohlberg Kravis Roberts). Daugiau informacijos: www.webhelp.com

„Runway“ 2003 metais Norvegijoje įkūrė Nilsas Sundlingas. Bendrovė tapo patikima Skandinavijos ir kitų Europos šalių bendrovių partnerė, teikianti paslaugų nuomos paslaugas. „Runway BPO“ teikia visą spektrą BPO paslaugų, įskaitant ir specialiai konkretaus kliento poreikiams pritaikytas paslaugas. Šiuo metu bendrovėje dirba daugiau nei 1000 žmonių, ji turi 9 padalinius 5 valstybėse – Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje, Ukrainoje ir Ispanijoje. Daugiau informacijos: www.runwaybpo.com

„BaltCap“ yra didžiausias nepriklausomas privataus ir rizikos kapitalo fondų valdytojas Baltijos šalyse, veikiantis nuo 1995 metų. „BaltCap“ yra investavęs į daugiau nei 70 Baltijos šalyse įsikūrusių įmonių. 2017 metais bendros valdomų įmonių metinės pajamos siekė 615 mln. eurų.

Pranešimą paskelbė: Eglė Gabrytė, UAB „Publicum”

Parašykite komentarą