Įvairenybės

Baldų furnitūra – kaip pasirinkti?

Įrenginėjant namus norime, kad jų interjeras ne tik patiktų, bet ir atitiktų mūsų poreikius, prisitaikytų prie kasdienių įpročių ir būtų funkcionalus. Ypatingai didelį dėmesį skiriame baldams. Jie – pagrindinė skirtingų namų erdvių ašis, kuri padeda tiek įgyvendinti kasdienes buitines užduotis, tiek atsipalaiduoti. Tuo pasirūpinti leidžia baldų furnitūra. Tinkamai atrinkta, ji garantuoja baldo efektyvumą ir patvarumą. Visgi ne kiekvienas žino, kas tiksliai yra baldų furnitūra ir kaip ją pasirinkti. Dalinamės keletu patarimų, kurie padės tai padaryti tinkamai.

Įvertinkite ankstyvame etape

Pirmas patarimas, kuris padės pasirinkti baldų furnitūrą – apie ją turite pradėti galvoti dar pačiame pirmame baldų pasirinkimo ar gamybos etape. Jei tai bėgeliai, apgalvokite, koks jų tipas tiks geriausiai, jei ieškoti tinkamų rankenų durims, derinkite jas ne tik prie durų, bet ir visų namų dizaino. Jei ieškote sprendimų daiktų laikymui ar drabužinėms bei kabykloms – jų išmatavimus apskaičiuokite žinodami, kokie bus kitų baldų išmatavimai.

Skirstykite zonomis

Dar vienas puikus patarimas – baldų furnitūros ieškokite pagal namų zonas ar skirtingus kambarius. Taip nesusimaišysite pasirinkime ir galėsite aiškiai numatyti, ko jums reikia. Pavyzdžiui, įrenginėjant virtuvės zoną reikėtų pagalvoti apie tokią baldų furnitūrą kaip spintelių ir stalčių atidarymo, durelių pakėlimo mechanizmai, baldų apšvietimo sistemos ir pan. Jei galvojate apie miegamąjį, čia svarbiausios zig-zag spyruoklės, lovų ir stalų mechanizmai. Svetainėje ar darbo kambaryje būtini lankstai, kurie atsakingi už durelių funkcionalumą, čia taip pat reikalingi apšvietimo sprendimai, stalus pakeliantys ar transformuojantys mechanizmai.

Baldų furnitūros dalių gamyba

Jei jūs pasirinkote gaminti baldus individualiai pagal užsakymą, galima rinktis įmones, kurios ne tik parduoda šias dalis, bet ir užsiima jų gamyba. Vienas puikių pavyzdžių – parduotuvė Joldija.lt. Joje specialistai gamina įvairių tipų surenkamus metalinius lovų rėmus, zig-zag spyruokles ar kitus štampavimo ir profiliavimo būdu pagamintus produktus. Be individualių dalių, jų internetinėje parduotuvėje gausu pasaulyje žinomų prekės ženklų produkcijos, tad čia tikrai rasite patikimą ir kokybišką dekoratyvinės ir funkcinės baldų furnitūros pasirinkimą.

Parašykite komentarą