Verslas

„BAA Training“ atidarys naują skrydžių treniruoklių centrą Prancūzijoje

Viena iš didžiausių nepriklausomų aviacinių mokymų kompanija Europoje „BAA Training“, priklausanti „Avia Solutions Group“ ir „Transavia“ avialinijos, priklausančios „Air France – KLM Group“ pasirašė ketinimų sutartį, kuria patvirtino, kad „BAA Training“ įsteigs naują skrydžių mokymų treniruoklių ir pilotų mokymo centrą Prancūzijoje, skirtą „Transavia“  avialinijų pilotų mokymo poreikiams. Netrukus bus pasirašyta ir išskirtinės partnerystės sutartis, kuria naujojo skrydžių treniruoklių centro netoli Paryžiaus Orly oro uosto (ORY) oficialiu ir vieninteliu operatoriumi bus „BAA Training“. Centre planuojama pastatyti 6 realaus skrydžio mokymų treniruoklius.

Eglė Vaitkevičiūtė, „BAA Training“ generalinė direktorė pažymi: „Pats faktas, kad „BAA Training“ pasiekė ilgalaikės ir išskirtinės partnerystės susitarimą su „Transavia“  avialinijomis, įsteigs naują treniruoklių centrą Prancūzijoje bei bus jo oficialus operatorius, yra labai stiprus įrodymas, kad mūsų įmonė atitinka didžiųjų Europos ir pasaulio avaialinijų keliamus aukščiausius kokybės standartus. Šiandien „BAA Training“ pradeda savo veiklos Prancūzijoje istoriją, kaip patikimas, profesionalus partneris, turintis visą know-how, reikalingą teikti aviacijos mokymų ir treniruoklių centro valdymo paslaugas „Transavia“  avialinijoms.  

„Air France“ ir „Transavia“ avialinijos pasižymi kaip itin aukštus aviacinio saugumo ir pilotų kompetencijų reikalavimus keliančios avialinijos, ypatingą dėmesį skiriančios aviacinio personalo – pilotų, instruktorių, inžinierių atrankai ir jų mokymui. Todėl mums, „BAA Training“, numatytas naujo treniruoklių centro steigimas ir mokymo paslaugų teikimas šios grupės įmonei reiškia ne tik didelę garbę, tačiau ir didžiulę atsakomybę,“ – patvirtina E.Vaitkevičiūtė

Hervé Boury, „Transavia France“ vykdantysis direktorius Hervé Boury sako: „Transavia“ avialinijoms aviacinis saugumas yra veiklos pagrindas . Investuodama į partnerystę su „BAA Training“, „Transavia France“ perkels visu savo pilotų mokymus į naująjį treniruoklių centrą. Numatyta, kad šis naujai statomas treniruoklių centras pilnai atitiks mūsų pilotų mokymams reikalingas sąlygas ir mūsų keliamus kokybės reikalavimus, taip pat suplanuota, kad pilotų mokymia bus vykdomi ir pagal specialiai „Transavia“  avialinijoms parengtas naujas mokymų programas.  Keturi suplanuoti treniruokliai dedikuoti tik „Transavia“  pilotų mokymams bus svarbus garantas mūsų kompanijos toliesniam augimui.

Naujajame centre – nauji realaus skrydžio treniruokliai

Naujasis BAA Training France centras, kuriame suplanuota vietos šešiems realaus skrydžio treniruokliams, bus parengtas priimti pirmąjį treniruoklį jau 2022 metų ketvirtąjį ketvirtį.

Treniruoklių centre net keturi treniruokliai bus dedikuoti „Transavia“  avialinijų pilotų mokymams. Centre planuojama statyti Boeing 737NG, Boeing 737MAX ir Airbus A320neo tipo treniruoklius, taip pat ir kitą specializuotą aviacinių mokymų įrangą: du judesio pojūčio neatkuriančius (angl. – fixed base flight /FTD Level 2 simulators) treniruoklius, taip pat durų ir avarinio trapo treniruoklį, kitą įrangą.

Judesio pojūčio neatkuriantys FTD Level 2 treniruokliai leis „Transavia“  avialinijoms dalį pilotų mokymų perkelti iš realaus skrydžio treniruoklių ir tokiu būdu užtikrinti ekonomiškesnį mokymų sprendimą išlaikant aukštą mokymų kokybę ir laikantis visų reguliacijos reikalavimų.

 Per trejus metus – trys globalūs„BAA Training“ plėtros projektai

BAA Training“ pradėsianti naujo treniruoklių centro Prancūzijoje projekto įgyvendinimą turi sukaupusi daugiametę panašaus pobūdžio ir apimties treniruoklių centrų steigimo patirtį Europoje ir Azijoje. Didelės finansinės vertės, kompleksiškas objektas pareikalaus itin tikslaus laiko ir resursų planavimo, kad naujasis centras ne tik laiku pradėtų veiklą, bet ir kad atitiktų Transavia France“ lūkesčius.

2020 metų birželio mėnesį Žengžou mieste, Kinijos Henan provincijoje duris atvėrė pirmasis frančizės pagrindu veikaintis BAA Training“ treniruoklių centras Kinijoje. BAA Training China“ pajėgumai ateityje sieks 40 tūkstančių mokymų treniruokliuose valandų per metus ir bus galimybė paruošti iki 4 tūkstančių pilotų.

Šių metų sausį atidarytas naujas treniruoklių centras  BAA Training Spain“ šalia Barselonos, Ispanijoje aktyviai vykdo veiklą. Jame šiuo metu veikia Airbus A320 realaus skrydžio treniruoklis, įrengiamas naujo tipo Boeing 737MAX tipo treniruoklis, kuris mokymams bus pilnai parengtas rugsėjo mėnesį. Šiame treniuoklių centre yra galimybė pastatyti iki 11 treniruoklių, iš kurių pirmąjame plėtros etape suplanuoti 6: trys realaus skrydžio treniruokliai ir trys judesio pojūčio neatkuriantys Boeing ir Airbus tipo treniruokliai. Toks įrangos komplektavimas BAA Training Spain“ leis avialinijoms ir privatiems klientams pasiūlyti kaštus taupančius mokymų sprendimus.

Pranešimą paskelbė: Vilma Vaitiekunaite, Avia Solutions Group

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą