Sportas

Automobilių sporto federacija ragina telktis ne karui, o diskusijai

Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) praėjusią savaitę savo narius, pareiškėjus, sportininkus ir tiesiog neabejingus šiam sportui žmonės kvietė diskusijoms apie esminius pokyčius tarpusavio rietenų alinamoje sporto šakoje. Palyginti nedidelė automobilių sporto bendruomenė pastaruoju metu garsėjo ne tiek sportiniais rezultatais ir įspūdingais renginiais, kiek sugebėjimu skaidytis į tarpusavyje besivaidijančias stovyklas.

Neseniai į postą teismo sugrąžintas LASF prezidentas Romas Austinskas pažymėjo, kad situacija yra nepriimtina, tačiau pokyčiai neįmanomi be viešos ir atviros diskusijos.

„Puikiai suprantu, kad pirmiausia reikia pradėti nuo savęs, ir diskusijos yra pirmas žingsnis. Pastaruoju metu daugiau varžėmės teismų salėse nei trasose ir toliau griovėme automobilių sporto reputaciją. Laikas kalbėtis, ieškoti to, kas mus vienija ir kiekvienam įsijungti į bendrą veiklą,“ – kalbėjo LASF prezidentas.

Kovo pabaigoje planuojamas 2011 m. eilinis rinkiminis LASF narių suvažiavimas, kuriame bus renkamas prezidentas, viceprezidentai bei komitetų pirmininkai. Iki tol, siekiant išsiaiškinti atskirų sporto šakų ir jos atstovų problemas ir aptarti galimus sprendimo būdus, buvo organizuoti atskiri susitikimai.

Juose dalyvavo autokroso, rali-kroso, žiedinių lenktynių bei ralio atstovai, kurie viešai ir anoniminėse anketose galėjo išdėstyti, kokiais LASF ir jos vadovybės veiksmais jie nepatenkinti, ką reikėtų keisti.

Daugkartinis šalies ralio čempionas Rokas Lipeikis buvo vienas iš keleto ralio sportininkų, atsiliepusių į kvietimą ir išsakiusių savo nuomonę. „Federacija atsidūrė aklavietėje dėl savo netinkamų įstatų ir struktūros. Kol nebus profesionalios vadybos, tol situacija nepagerės. Viena vertus, reikalingi pokyčiai, kita vertus, vis besikeičiantys žmonės valdymo organuose nesuteikia stabilumo ir pasitikėjimo,“ – susitikime kalbėjo daugkartinis šalies ralio čempionas Rokas Lipeikis.

Susitikimus LASF planuoja organizuoti dažniau ir tikisi juose išvysti ir išgirsti ne tik lyderius, bet ir visus, kurie siejami su šiuo sportu.

LASF prezidentas R.Austinskas pažymėjo, kad kol kas diskusijos buvo gana vangios, tačiau pirmieji pokyčiai turėtų išjudinti ir daugiau sportininkų. Sportas turi vienyti žmones, pajungti juos bendram tikslui – populiarinti ir plėtoti automobilių sportą mūsų šalyje.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą