IT naujienos

Automatizuotas dokumentų siuntimas SODRAI

UAB „Basic Partner“ bendradarbiaujant su Valstybinio Socialinio Draudimo Fondo Valdyba (SODRA) pateikė specialiai Lietuvos rinkai pritaikytą darbo laiko apskaitos programos „QL Time“ atnaujinimą, leidžiantį automatiškai pildyti ir siųsti pranešimus Valstybinio Socialinio Draudimo Fondo Valdybai.

Vartotojas iš sąrašo pasirenka norimo siųsti pranešimo tipą, „QL Time“ programa užpildo formą reikiamais duomenimis, vartotojas dokumentą pasirašo elektroniniu parašu ir pranešimas išsiunčiamas Valstybinio Socialinio Draudimo Fondo Valdybai.

Atnaujinta programa vienu metu gali užpildyti neribotą skaičių formų. Pavyzdžiui, jei vienu metu į darbą priimama 10 darbuotojų, programa reikiamais duomenimis užpildo dešimt 1-SD formų (pranešimas apie apdraustųjų valstybinio socialinio draudimo pradžią) ir jas išsiunčia Valstybinio Socialinio Draudimo Fondo Valdybai. Vartotojui yra pateikiamos visos galiojančios formos: jų nereikia net pildyti ar ieškoti, kaip jas pateikti. Taip pat nebereikia ieškoti papildomų kompiuterinių programų, skirtų dokumentų pildymui.

Elektroninį parašą naudoti itin paprasta. Jis yra būtinas nustatant dokumento siuntėjo tapatybę. Galima pasirašyti elektroniniu parašu, įdiegtu asmens tapatybės kortelėje, lustinėje kortelėje, USB atmintuke ar telefono SIM kortelėje.

1. Elektroninis parašas asmens tapatybės kortelėje ir kitos lustinėse kortelėse
Visos nuo 2008 m. vasario 1 d. išduotos asmens tapatybės kortelės ir nuo 2009 m. lapkričio 25 d. išduoti Valstybės tarnautojo pažymėjimai turi integruotą elektroninį parašą. Lustinių kortelių skaitytuvą galima nusipirkti bet kurioje elektronikos prekių parduotuvėje. Vartotojas, prijungęs skaitytuvą prie kompiuterio, nurodo savo PIN kodą ir tokiu būdu sertifikuoja dokumentą.

2. Elektroninis parašas USB atmintuke
USB atmintuką su elektroniniu parašu galima įsigyti VĮ Registrų Centras. Atmintukas prijungiamas prie kompiuterio, vartotojas nurodo savo PIN kodą ir sertifikuoja dokumentą.

3. Elektroninis parašas telefono SIM kortelėje
SIM kortelę su elektroniniu parašu galima įsigyti iš savo mobiliojo telefono operatoriaus. Kai kurie operatoriai šią kortelę išduoda nemokamai. Jokios papildomos įrangos nereikia.

Daugiau informacijos apie pranešimus SODRAI ir jų siuntimą: www.quantumleap.eu

UAB „Basic Partner“
Minijos g. 91
LT-93234 Klaipeda

Tel.: +370 46 365137
El. p.: info@basicpartner.no
www.basicpartner.eu

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą