Verslas

Aukojimas tampa vis paprastesnis: „SOS vaikų kaimus“ galima paremti naudojantis bekontakčiais įrenginiais

Informacija žiniasklaidai

2020 m. rugsėjo 10 d.

Kasmet visuomenė vis labiau gręžiasi į pažeidžiamiausią visuomenės sluoksnį – bėdoje atsidūrusius vaikus – ir stengiasi palengvinti jų kasdienybę bei padėti turėti galimybę džiaugtis vaikyste. Akivaizdu, kad aukojimo kultūra keičiasi – šalies gyventojai noriai skiria savo paramą kilniems tikslams bei įvairioms paramos organizacijoms. Su šiais teigiamais pokyčiais kinta ir aukojimo būdai. Vis labiau mažėjant grynųjų pinigų naudojimui, ieškoma galimybių ir įrankių, kaip kiekvienas norintis galėtų skirti paramą vaikams. Nuo šiol lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ ir „General Financing bankas“ suteiks galimybę paaukoti „SOS vaikų kaimams Lietuvoje“ vienu rankos judesiu: bekontakčiais įrenginiais.

Nevyriausybinė organizacija „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“ teigia, kad vis labiau mažėjant grynųjų pinigų naudojimui, ieškojo galimybių bei įrankių, kaip kiekvienas norintis galėtų skirti paramą vaikams. Organizacija džiaugiasi, kad didžiosios Lietuvos įmonės – „Maxima“ ir „General Financing bankas“ – noriai sutiko prisidėti prie šios iniciatyvos ir veikiant kartu įgyvendintas toks inovatyvus sprendimas.

„Didžiuojamės būdami ilgalaikiais „SOS vaikų kaimų“ partneriais. Esame dėkingi jiems už kartu daromus gerus darbus. Taip pat dėkojame ir pirkėjams, kurie nelieka abejingi ir prisideda prie mūsų vykdomų socialinės atsakomybės projektų. Bekontakčių aukojimo įrenginių pagalba tai padaryti bus galima dar paprasčiau“, – sako „Maximos“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

Bekontakčius aukojimo įrenginius prekybos tinklo pirkėjai gali rasti didžiosiose Maxima parduotuvėse esančiose savitarnos kasose. Norėdamas paaukoti, pirkėjas turės tik bankine kortele priliesti aukojimo įrenginį ir „SOS vaikų kaimams Lietuvoje“ bus pervestas 1 euras. Šių aukojimų skaičius nėra ribojamas. Ateityje planuojama tokių įrenginių kiekį didinti. Bekontakčius aukojimo įrenginius organizacijai suteikė „General Financing bankas“.

„Džiaugiamės jau ne pirmą kartą galėdami prisidėti prie visuomenei aktualių socialinių klausimų. Galimybės paaukoti mokant banko kortele sudarymas yra dar viena galimybė pritraukti lėšų saugiai globojamų vaikų aplinkai sukurti. Dauguma mūsų, pripažinkime, grynųjų pinigų su savimi nebesinešiojame / neturime, todėl net ir norėdami, paaukoti galime ne visada. Nuo dabar net ir neturėdami grynųjų galėsime paaukoti – vienas euras gali tapti didžiule pagalba bėdoje atsidūrusių vaikų ir šeimų gerove besirūpinančiam „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“, – sako „General Financing banko“ rinkodaros departamento direktorė Ugnė Daubaraitė-Radikienė.

Pasak „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“ rinkodaros ir komunikacijos vadovės Indrės Čepulytės, jiems svarbu ne tik aprengti ir pamaitinti vaiką, bet ir užtikrinti saugų ir laimingą jo gyvenimą. 70% Lietuvos „SOS vaikų kaimų“ organizacijos finansavimo sudaro valstybės ir savivaldybės biudžeto lėšos, o 30% trūkstamų lėšų yra renkamos iš Lietuvos įmonių ir žmonių paramos. Visa parama yra investuojama į vaiko papildomus individualius poreikius: terapijas, specialistus, pedagogus, tinkamą laisvalaikį, ugdomają ir medicininę pagalbą. Organizacija džiaugiasi, kad su visuomenės parama per trisdešimt gyvavimo metų jie ne tik į savarankišką gyvenimą išleido 350 jaunuolių, bet ir užaugino du Lietuvos čempionus. I. Čepulytė teigia, kad šalyje atsiranda aukojimo tradicija ir vis daugiau žmonių supranta, kad savo gerbūviu svarbu pasidalinti ir su kitais.

Pranešimą paskelbė: Indrė Čepulytė, SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija

Parašykite komentarą