Nekilnojamas Turtas

Aukcione bus parduodami 7 gyvenamosios paskirties sklypų masyvai

Š. m. gruodžio 13 d. UAB „Litectus“ per tarptautinę nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovę „Newsec“ organizuoja aukcioną, kuriame bus parduodami 7 atskiri gyvenamosios paskirties sklypų masyvai Klaipėdos r. ir Palangoje. Bendras sklypų masyvų plotas viršija 50 hektarų, o pradinė visų sklypų kaina – 168 tūkst. Eur, neįskaitant PVM. Mažiausia aukcione siūlomo aro pradinė kaina – 15 Eur be PVM.

Pirkėjams siūlomi sklypų masyvai esantys keliolika kilometrų nuo Klaipėdos miesto įsikūrusiose gyvenvietėse – Grabiuose, Radailiuose, Dargužiuose ir Baukštininkuose bei Palangos mieste. Aro kaina prasideda nuo 15 Eur, neįskaitant PVM, o visų sklypų masyvų pradinės kainos –  nuo 5,7 tūkst Eur, neįskaitant PVM. Kiekvienas masyvas yra padalintas į skirtingo dydžio gyvenamosios paskirties sklypus.

Didžiausio – 76 sklypų, daugiau nei 12 hektarų užimančio masyvo Radailiuose pradinė aukciono kaina yra 28 tūkst. Eur, neįskaitant PVM. Vertingiausias objektas yra Palangos mieste, Vokiečių g., kur 4,95 hektaro užimančio sklypų masyvo pradinė kaina – 40 tūkst. Eur, neįskaitant PVM. 

Pasak aukcioną organizuojančios tarptautinės nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės „Newsec“ Tarpininkavimo paslaugų grupės vadovės Jurgitos Šilaikytės, sklypai yra įsikūrę 10-18 kilometrų spinduliu aplink Klaipėdos miestą, o greta kai kurių sklypų masyvų jau yra išvystyti gyvenamieji kvartalai, mėgstami vietos gyventojų.

„Tai puiki galimybė įsigyti gyvenamosios paskirties sklypus labai patraukliomis rinkoje kainomis, investuoti į nekilnojamąjį turtą ar vystyti naują individualių namų kvartalą. Visi sklypai turi patvirtintus detaliuosius planus, tvarkingus privažiavimus, dalis jų turi patvirtintus statybos leidimus“, – sako „Newsec“ Tarpininkavimo paslaugų grupės vadovė.

J. Šilaikytė pabrėžia, kad 5 sklypų masyvai yra įsikūrę tarp Klaipėdos ir Palangos, apie 3 kilometrai iki Baltijos jūros, todėl čia gyvenantys žmonės galėtų suderinti Baltijos jūros teikiamą ramybę ir keliolikos minučių atstumu nutolusį didmiesčio šurmulį.

„Aukcione pradinė gyvenamosios paskirties žemės aro kaina skiriasi priklausomai nuo vietos, žemiausia kaina yra vos 10 kilometrų nuo Klaipėdos miesto nutolusiuose Baukštininkuose – 15 Eur už arą, neįskaitant PVM. Nustatyta žema pradinė aro kaina, nes sklypai parduodami masyvais – vieno sklypo įsigyti negalima. Aukcionas turėtų sudominti investuotojus bei vystytojus, kurie šiame regione stato gyvenamųjų namų kvartalus bei individualių namų projektus ir užsiima atskirų sklypų prekyba“, – teigia J. Šilaikytė.

Registracija į aukcioną prasideda lapkričio 20 d. Aukcionas vyks gruodžio 13 d. elektroninėje platformoje tik iš anksto užsiregistravus.

Daugiau informacijos apie aukcioną galima rasti „Newsec“ interneto svetainėje.

Apie „Newsec“

„Newsec“ yra tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė, veikianti Šiaurės Europos ir Baltijos šalyse bei teikianti plataus spektro paslaugas. Įmonė tarpininkauja investicijų į nekilnojamąjį turtą sandoriuose,  teikia nekilnojamojo turto valdymo paslaugas, tarpininkauja nuomojant ir parduodant komercinį turtą, atstovauja klientų interesus vystant naujus ar plėtojant esamus projektus. Bendrovė tai pat atlieka rinkos tyrimus ir analizę, teikia licencijuotas turto ir verslo vertinimo paslaugas. „Newsec“ ekspertai dirba remdamiesi RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) standartais ir laikosi tokių nustatytų darbo principų kaip skaidrumas, atskaitomybė, tęstinumas ir stabilumas. Bendrovė taip pat  yra BNP (Paribas Real Estate) aljanso narė. Bendrovė šiuo metu vienija 41 biurą Šiaurės Europoje, kuriuose dirba daugiau 1700 darbuotojų.

Daugiau informacijos:

Vaida Burvienė

Rinkodaros vadovė

Tel.  +370 614 46793

El. p.  v.burviene@newsec.lt

Pranešimą paskelbė : Kristina Kalinskienė, UAB „Gravitas Partners”

Parašykite komentarą