Verslas

Atsisveikinimo namai „Rekviem“ ir „Compensa Life“ vienija jėgas – nuo šiol iš anksto pasirūpinti laidotuvėmis bus lengviau

Kaune įsikūrę atsisveikinimo namai „Rekviem“ su draudimo bendrove „Compensa Life“ sukūrė naują paslaugą – nuo šiol „Rekviem“ galima sudaryti ne tik išankstinę laidotuvių sutartį, bet ir iškart pasirūpinti laidotuvių draudimu, kuriam netaikomas rizikos vertinimas.

„Daugeliui laidotuvių organizavimas yra ir emocinis, ir finansinis iššūkis. Tikime, kad suteikę galimybę žmonėms juo pasirūpinti iš anksto – sukaupti reikiamą sumą, apgalvoti savo norus ir ceremonijos detales, pasirašant laidojimo sutartį – palengvinsime dalią jų artimiesiems, kuriems tenka laidotuvių našta. Kartu su „Compensa Life“ suteiksime progą palikti dar vieną apgalvotą geros valios ženklą savo artimiesiems: pasirūpinti praktine atsisveikinimo puse“, – sako Bernardas Vilkelis, „Rekviem“ atsisveikinimo namus valdančios bendrovės „K2 LT”, direktorius.

Pasak jo, jau dabar matomas išankstinių laidotuvių sutarčių populiarėjimas: su „Rekviem“ atsisveikinimo namais jas per pastarąjį pusmetį sudarė dešimtys žmonių. Jose pareiškiama valia dėl priimtiniausio laidojimo būdo, sudedamas pageidaujamas scenarijus, pasirenkamas atsiskaitymo būdas.

Anot „Compensa Life“ Lietuvos filialo vadovo Tomo Milašiaus, gyvybės draudimo paslauga  „Laidotuvių draudimas“  yra išskirtinis produktas su garantuotomis palūkanomis, norintiems pasirūpinti laidotuvių išlaidomis iš anksto ir nepalikti šios atsakomybės savo artimiesiems.

„Manome, kad galimybė užtikrintai sukaupti reikiamą sumą laidotuvėms gyventojams yra itin svarbi. Mūsų duomenimis, didžiausi organizaciniai laidotuvių rūpesčiai, kurie šiuo metu tenka artimiesiems, yra būtent reikiamos pinigų sumos paieškos ir dokumentų tvarkymas“, – sako T. Milašius. „Rekviem“ atsisveikinimo namų skaičiavimu, laidotuvės gali atsieiti nuo 600 iki 3000 Eur, vidutiniškai laidojimo paslaugų paketas Lietuvoje sudaro apie 1500 – 2000 eurų.

  1. Vilkelis priduria, kad net tuomet, kai savo laidotuvėms žmogus būna savarankiškai sukaupęs lėšų, artimiesiems dažnai tenka skolintis. „Laidotuves tenka surengti per kelias dienas, o juridinės paveldėjimo procedūros gali užsitęsti iki pusės metų. Laidotuvių draudimo atveju sukaupta suma visada išmokama per 2 darbo dienas“, – pabrėžia K2 LT vadovas.

Sudarantiems draudimo sutartį, draudikai siūlo lanksčias sąlygas: pasirinkti norimą draudimo sumą (2000 Eur, 3000 Eur, 4000 Eur), įmokų mokėjimo periodiškumą (kartą per metus, pusmetį, ketvirtį ar mėnesį, o taip pat ir vieną kartą) ir užtikrina paprastą sutarties sudarymą. Šiai gyvybės draudimo formai, kaip ir kitoms, taikoma gyventojų pajamų mokesčio lengvata: deklaravus pajamas, dalį pinigų galima susigrąžinti iš valstybės.

Apie „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“

„Compensa Life Vienna Insurance Group SE” Lietuvos filialas – gyvybės draudimo bendrovė, teikianti gyvybės draudimo paslaugas privatiems ir verslo klientams, bei sveikatos draudimo paslaugas verslo klientams.

Baltijos šalyse „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ veikia nuo 1993 metų, o nuo 2001 m. bendrovės filialas veiklą vykdo ir Lietuvoje. Vienintelis gyvybės draudimo bendrovės „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ akcininkas yra Austrijos draudimo grupė „Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe“.

„Vienna Insurance Group SE“, Vienoje (Austrijoje) nuo 1824 metų įsikūrusi tarptautinė draudimo grupė, yra viena iš pirmaujančių draudimo bendrovių Austrijoje ir Centrinėje bei Rytų Europoje, vienijanti apie 50 bendrovių 25 šalyse, kuriose dirba apie 24 000 darbuotojų, ir siūlanti platų tarptautinius standartus atitinkantį aukščiausios kokybės paslaugų asortimentą tiek gyvybės, tiek ir ne gyvybės draudimo sektoriuose.

 

Apie „Rekviem“ ir „K2 LT“

Įmonių grupė „K2 LT“ valdo „Lietuvos krematoriumą“, teikiantį pagarbaus ritualinio kremavimo paslaugas, bei ritualinio laidojimo paslaugų teikėją UAB „Rekviem LT“, vienijantį apie 45 atsisveikinimo namų visoje Lietuvoje. AB „K2 LT“ veiklą pradėjo 2008 m., o 2011 m. Lietuvoje iškilo vienintelis „Lietuvos krematoriumas“, esantis Kėdainiuose. 2015 m. įmonių grupė tapo akcine bendrove ir įžengė į alternatyviąją akcijų rinką „First North“ bei tapo pirmąja Lietuvos bendrove, kurios akcijas į „First North“ įtraukė „Nasdaq Vilnius“. Atsisveikinimo namai „Rekviem“ Kaune pradėjo veikti šių metų vasarį.

Pranešimą paskelbė: Renata Rimkutė, UAB ADVERUM

Rekomenduojame
 
Kaunas Hockey ledo ritulys
 
Kaip serviruoti stalą gimtadienio šventei?
 
Kuo metalinės tvoros pranašesnės?
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose

Parašykite komentarą