Politika ir teisė

Atnaujintas Utenos mobilus koronaviruso patikros punktas

Ruošiantis darbui žiemos metu, Utenos mobilus patikros punktas, įkurtas prie „Utenio“ stadiono, pasipuošė nauju objektu: lapkričio 19 d. jame UAB „Utenos komunalininkas“ darbuotojai baigė montuoti palapinę. Padirbėjo ir Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai: sutvarkė punkto aplinką, naujai sustatė įvažiavimo rodykles, perkraustė įrangą, Punktas į jį atvykstantiems gyventojams tapo daug patrauklesnis ir patogesnis.

 Naujoji palapinė – tai 5,5 metrų aukščio, beveik 10 metrų pločio lengvos konstrukcijos tentinis angaras. Į palapinę įvažiuoti ir išvažiuoti galima pro 3,7 m. pločio ir 4,4 m. aukščio vartus. Dėl specialios rėmo konstrukcijos palapinė puikiai atlaiko sniego ir vėjo apkrovas.

Palapinės viduje yra įrengtas apšvietimas, ji bus apšildoma infraraudonųjų spindulių šildytuvais. Reikia tikėtis, kad palapinė patogi bei šilta taps ir ten dirbančiam personalui.

Palapinės viduje yra pastatytas medicinos darbuotojų, imančių koronaviruso mėginius,  namelis. Šalia palapinės, prie įvažiavimo į ją, yra punkto viešosios tvarkos ir saugos personalo namelis. Procedūros eiga, atvykus į mobilų punktą, nesikeičia. Tik asmenys, atvažiavę tirtis, po asmens duomenų patikros dabar turės įvažiuoti į palapinę, kurioje ir bus paimtas koronaviruso mėginys.

Sudėtingėjant šalyje epidemiologinei situacijai Utenos mobiliame patikros punkte darbų mastas didėja. Kasdien ištiriama apie 70 asmenų ir nustatoma vidutiniškai apie 14 naujų COVID-19 atvejų. COVID-19 mėginio paėmimui yra skiriama 3–4 minutės.

Mobilūs punktai neseniai pradėjo veikti beveik visuose Utenos apskrities rajonų centruose, tad reikia tikėtis, kad darbų apimtys Utenos punkte šiek tiek sumažės, o Utenos rajono gyventojams, kuriems įtariamas susirgimas koronavirusu ir kuriems reikia paimti COVID-19 mėginį, neteks laukti kelių dienų.

Pranešimą paskelbė: Lolita Kaminskienė, Utenos rajono savivaldybės administracija

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Sorel Mac Hill Chukka Men's Waterproof Black/Dark Moss 42
 
EMU Australia Wallaby Sequin Deep Pink 27
 
EMU Australia Toddle Deep Pink 18M+

Parašykite komentarą