Transportas

Atnaujinta „Wizz Air“ bilietų įsigijimo tvarka – startavo nauja paslauga

Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ paskelbė apie naują paslaugą savo keleiviams. „WIZZ Go“ – nauja skrydžių kainos kategorija, kuri kartu su jau egzistuojančiu „WIZZ Plus“ (anksčiau – „Plus Fare“) paslaugų paketu keleiviams leis dar lanksčiau planuoti savo keliones.
Be skrydžio bilieto, „WIZZ Go“ paslauga apima 23 kg svorio registruotą bagažą, didelį salono krepšį bei sėdimos vietos pasirinkimą (pirmos eilės pasirinkimas bei sėdimos vietos su papildoma vieta kojoms neįeina).
„WIZZ Go“ ir „WIZZ Plus“ skrydžių kainos kategorijose klientams yra siūlomi paslaugų paketai už mažesnę kainą nei baziniame pakete (skrydžio bilietas ir mažas salono krepšys), o papildomų paslaugų komplektas kainuoja mažiau nei atskirai užsakytos paslaugos.
„Naująją „WIZZ Go“ paslaugą kūrėme galvodami apie savo labiausiai patyrusius keleivius, kurie nenori jaudintis dėl sėdimos vietos ir bagažo. Tikime, kad tai bus tarpinis paslaugų pasirinkimas, atkreipsiantis daugelio mūsų klientų dėmesį – tų, kurie ieško daugiau, nei apima bazinis paketas, tačiau nejaučia poreikio įsigyti „WIZZ Plus“ paslaugą, – sako „Wizz Air“ komercijos vadovas George’as Michalopoulos’as. – Turime klientų su skirtingais poreikiais, tad visada stengiamės pasiūlyti paslaugas, kurios geriausiai atitiktų jų poreikius.“
Ieškantiems dar daugiau papildomų paslaugų ir maksimalaus komforto visos kelionės metu, tiks „WIZZ Plus“ paslauga, apimanti nuo bilieto rezervavimo internetu iki atvykimo į pasirinktą kryptį. Be skrydžio bilieto, „WIZZ Plus“ paslaugą sudaro 32 kg svorio registruotas bagažas, didelis salono krepšys, užsiregistravimas oro uoste (check-in), „Wizz Flex“ paslauga skrydžio datos keitimui, sėdimos vietos pasirinkimas (pirmoje eilėje bei su papildoma vieta kojoms) ir prioritetinio įlaipinimo galimybė (su galimybe į orlaivio saloną pasiimti papildomą asmeninį daiktą).
Aviakompanijos klientai jau nuo šiandien gali užsisakyti skrydžius pasirinkę „WIZZ Go“ arba „WIZZ Plus“ paslaugas bendrovės interneto svetainėje.
Apie „Wizz Air“
Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 73 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 26 bazių ir siūlo 450 maršrutų, jungiančių 130 kryptis 38-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 2 800 aviacijos profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. Finansiniais metais, kurie baigėsi 2016 m. kovo 31 d., bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 20 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. Aviacijos žurnalas „Air Transport World“ ir aviacijos rinkos ekspertas „Center of aviation“ (CAPA) už pasiekimus 2016 m. bendrovę neseniai paskelbė „Metų vertingiausia aviakompanija“ (angl. „Value Airline of the Year“). „Wizz Air“ pelnė pasaulinio masto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą

One Comment

  • Marineti

    Nežinau kaip kitiems, bet man tai nesuteikė jokių papildomų naudų toks atnaujinimas Wizzair skrydžių kompanijos. Tada pasidarė tik dar sudėtingiau kaip įsigyti skrydžius lėktuvu su Wizzair skrydžiui į kur nors. Gal čia kažko nesupratau gali būti, bet paprastesnė sistema visada yra geriau.

Parašykite komentarą