IT naujienos

Atnaujinta interaktyvioji IP televizija „Penki TV”

„Penkių kontinentų” Komunikacijų centras atnaujino vienos moderniausių interaktyviųjų televizijų Baltijos šalyse „Penki TV” vartotojo sąsają, meniu ir įdiegė naujas funkcijas.

„Dabar „Penki TV” žiūrovams naudotis visais interaktyviosios televizijos privalumais bus dar patogiau, nes vartotojo sąsaja tapo paprastesnė, išsamesnė ir patrauklesnė akiai. Naujos galimybės leis tai, apie ką televizijos žiūrovai iki šiol galėjo tik svajoti”, – sakė „Penkių kontinentų” Strateginio planavimo ir programavimo skyriaus vadovas Saulius Paukštys.

Nuo šiol visi „Penki TV” vartotojai galės naudotis ne tik jau įprastomis galimybėmis, pvz., žiūrėti TV programą tiesiog televizoriaus ekrane, keisti televizijos kanalų garso ir vaizdo takelius ir kt., bet ir mėgautis pagerinta virtualios videonuomos paslauga, televizoriaus ekrane žaisti žaidimus, apsaugoti norimus kanalus PIN kodu, iš populiarių interneto portalų gauti naujienlaiškius (RSS) ir kt.

Be to, „Penki TV” dabar galima žiūrėti net ir ten, kur nėra spartaus šviesolaidinio „Skynet” tinklo, mat nuo šiol TV priedėlis gali priimti ir skaitmeninės antžeminės televizijos (DVB-T) signalus.

Netrukus į interaktyviąją „Penki TV” planuojama įdiegti pokalbių svetainės (angl. Chat) bei el. prekybos paslaugas.

„Penki TV” – viena iš nedaugelio televizijų Lietuvoje, kurios žiūrovai jau dabar gali mėgautis didelės raiškos (angl. High Definition – HD) TV kanalais „Voom HD” ir „Liuks TV”. Beje, už šiuos kanalus papildomai mokėti nereikia.

Jau dabar visi „Penki TV” žiūrovai gali mėgautis 50 rinktinių kanalų, užsisakyti ir peržiūrėti beveik 500 filmų, vaizdo klipų, įvairių siužetų bei laidų iš kiekvieną dieną atnaujinamos videotekos.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Martynas Žilionis
Atstovas spaudai
UAB „Penki kontinentai”

Parašykite komentarą